Podobne strony

 • Indicator Sp. z o.o.

  Badania rynku
  CBM Indicator jest prywatną, niezależną agencją marketingową prowadzącą profesjonalne badania rynku i opinii publicznej zgodnie z międzynarodowymi standardami. Specjalizuje się w obsłudze sektora bankowego, ubezpieczeń, telekomunikacji oraz FMCG (towary nietrwałego użytku). Wykonuje badania desk research, syndykatowe, ilościowe oraz jakościowe.
 • Ardeum Agencja Marketingowa, Marketing Internetowy, Blog

  Firmy wg branży
  Agencja Marketingowa Ardeum.pl podejmując się przygotowania kompleksowej kampanii marketingowej produktu czy usługi zwraca szczególną uwagę na możliwości wykorzystania wszelkich dostępnych form promocji. Odpowiednie dobranie środków do realizacji postawionych przez zleceniodawcę zadań, to podstawa skutecznego marketingu. Publikujący na firmowym blogu Ardeum.pl specjaliści kładą szczególny nacisk na korzystanie z każdego środka majacego pozytywny wpływ na wyniki marketingu.
 • Whites

  Ekonomia
  Whites to agencja marketingu internetowego dla której pracujący specjaliści traktują swoją profesję nie tylko jak pracę ale także jako pasje. Dzięki temu podejściu ofertujemy najskuteczniejsze rozwiązania w branży poparte wieloletnim doświadczeniem m.in. podczas pracy nad największymi Polskimi projektami. Zaufaj nam a zaproponujemy Twojej firmie kompleksowe rozwiązanie i skuteczną strategię marketingową online.
 • Agencja marketingu internetowego - ReachLocal Poland

  Media i społeczeństwo
  Oferujemy naszym klientom nowoczesne rozwiązania z zakresu marketingu internetowego. Zapewniamy dostęp do platformy która w dynamiczny sposób rozdysponowuje budżet reklamowy tak, aby osiągać jak największy zwrot z poniesionej inwestycji. Nasi doświadczeni doradcy zadbają o wybór najlepszego planu reklamowego a nasza opatentowana technologia zapewni najlepszą możliwą obsługę powierzonej kampanii reklamowej.
 • MEDIAFOCUS SP. Z O.O. kampanie marketingowe firm

  Firmy wg branży
  Poszukując kontrahenta do zorganizowania komunikacji marketingowej firmy należałoby sprawdzić ofertę agencji Mediafocus z Gdańska. Mają doświadczenie tak w prowadzeniu zintegrowanej kampanii komunikacji marketingowej, ale również w poszczególnych działaniach komunikacyjnych. Prowadzone przez nich projekty są skuteczne i efektywne, a osiągają to dzięki połączeniu doświadczenia ze świeżością spojrzenia. Wiedza i know how dopomaga im podjąć się nawet najtrudniejszych zadań, a pomysłowość pozwala wykonywać je tak, by były wciąż ciekawe, a dzięki temu skuteczne. Do tej pory mają na swoim koncie kampanie reklamowe za ponad 170 mln zł netto (suma budżetów), 15 nowych brandów wprowadzonych na rynek polski - w tym 7 wykreowanych od podstaw, materiały promocyjne i reklamowe w ponad 15 językach, kampanie reklamowe przeprowadzone w 4 krajach Europejskich, a także eventy na przeszło 500 tys. osób (suma uczestników), w tym jeden na 100 tys. Szczegóły dotyczące agencji na stronie:


:: Linki sponsorowane ::

Nasza ocena:
Adres: http://quanticmedia.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Szukasz skutecznego wsparcia w promocji w Internecie i w świecie mobilnym? Postaw na Quantic Media – nowoczesną agencję RTB, świadczącą szeroki zakres usług związanych z inbound marketingiem, content marketingiem, marketingiem mobilnym, SEO, kampaniami AdWords i wiele więcej. Zapewniamy kompleksowe wsparcie i mierzalne efekty naszych działań w perspektywie krótko – i długofalowej. Sprawdź szczegóły naszej oferty, odwiedzając nasz serwis www już teraz.