Podobne strony

 • Kordes & Co.

  Budownictwo przemysłowe
  Przedsiębiorstwo buduje oczyszczalnie ścieków, kanalizacje, separatory tłuszczów. Zajmuje się małymi przydomowymi obiektami i dużymi-miejskimi. Projektuje i wykonujee systemy kanalizacji, pompownie i zbiorniki wodne. Podstawą działalności jest ochrona środowiska przez promocję nowoczesnych szamb i technologii utylizacji odpadów.
 • WAX s.c.

  Materiały termoizolacyjne
  Przedsiębiorstwo usługowo-produkcyjne zajmuje się montażem pawilonów handlowych oraz budownictwem modułowym z płyty warstwowej. Instaluje szamba ekologiczne oraz przydomowe oczyszczalnie ścieków. Na stronie dane adresowe oraz zdjęcia obiektów.
 • Oltrans

  Eko-biznes
  Producent ekologicznych szamb przydomowych oraz zbiorników na olej opałowy. Produkty wykonywane są żywic poliestrowych zbrojonych matami szklanymi. W ofercie zbiorniki o różnej pojemności. Produkty posiadają atesty i dopuszczenia techniczne.
 • Zakład Projektowo-Usługowy EKODOM

  Eko-biznes
  Zakład projektuje instalacje kanalizacyjne oraz sprzedaje i montuje przydomowe oczyszczalnie ścieków. Na stronie kalkulacja zysków oraz kosztów wynikających z założenia nowoczesnych szamb, prezentacja danych technicznych i cennika.
 • Probud

  Instalacje wodno-kanalizacyjne
  Produkcja i montaż szamb betonowych w kilku rozmiarach.


:: Szamba ::

Opis:

Firma Gryzbet to przedsiębiorstwo które od dziewięciu lat produkuje szamba betonowe przeciwnie zwane zbiorniki betonowe. Profesjonaliści z dziedziny budowlanej znają kilka liczących się na naszym rynku spółek które budują zbiorniki na ścieki, prawie każdy z nich wie że Gryzbet to precyzja i obszerna jakość.