Podobne strony

 • Hotel Basztowy

  kujawsko-pomorskie
  Jest to oferta hotelu w Żninie obejmująca noclegi, organizację imprez okolicznościowych, pobyt z czworonogiem itd. Znajdziesz tu podstawowe informacje oraz cennik. Obejrzysz również zdjęcia obiektu.
 • Hotel pod Różą

  Kraków
  Oferta hotelu i restauracji w Krakowie. Możliwość rezerwacji przez internet. Vinoteka - wyjątkowa oferta dla miłośników win.
 • Hotel George

  mazowieckie
  Hotel położony koło Warszawy przy trasie Katowickiej.
 • Hotel Hanza

  Gdańsk
  Ekskluzywny hotel (m.in. apartament prezydencki) zaprasza do skorzystania ze swojej oferty i umożliwia rezerwację on-line już teraz.
 • Hotel BARTAN - Gdańsk Sobieszewo (Wyspa Sobieszewska)

  Gdańsk
  Nowy hotel trójgwiazdkowy, położony w nadmorskiej dzielnicy Gdańska, na malowniczej Wyspie Sobieszewskiej. Oferuje pobyty wczasowe, weekendy, konferencje i szkolenia. Komfortowe pokoje i rekreacja tylko 800 m od plaży, 15 km od centrum Gdańska.


:: U mnie czy u Ciebie w Poznaniu ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.umnieczyuciebie.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Koniecznie zajrzyj do naszej wyjątkowej restauracji, w której znajdziesz pyszne i zdrowe menu na każdą okazję. Organizujemy także różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Naszą wizytówką jest klimatyczny i nastrojowy lokal, prawdziwa pasja, wyjątkowe menu, troska i indywidualne podejście do każdego klienta, zaangażowanie, pełen profesjonalizm oraz najwyższa jakość. Zapewniamy zadowolenie oraz pełną satysfakcję z naszych usług. Przekonaj się już dziś, że warto nam zaufać!