Podobne strony

 • BOŻENA WITWICKA zasiłek pogrzebowy wrocław

  Firmy wg branży
  Usługi Pogrzebowe Witwicka z siedzibą we Wrocławiu zapewniają kompleksową organizację pogrzebów, w tym bezgotówkowych oraz załatwianie wszelkich formalności związanych z uroczystością za klienta. Świadczymy rozległy wachlarz usług - od wyrobów trumien, po transport zwłok, ich przechowywanie w chłodni, kremację oraz przygotowanie do pogrzebu, po dostarczanie wieńców, wiązanek, tabliczek. Zajmujemy się pełną obsługą ceremonii pogrzebowej w tym oprawą muzyczną oraz podziękowaniami dla rodziny po jej zakończeniu. Zapewniamy profesjonalizm oraz fachową oraz rzetelną obsługę. Więcej wiadomości mieści się na stronie internetowej.
 • WITWICKA BOŻENA Pogrzeby Wrocław

  Firmy wg branży
  Zakład Pogrzebowy Wrocław - Bożena Witwicka już od 1973 roku zajmuje się organizacją usług pogrzebowych. Możesz nam powierzyć załatwienie wszelkich spraw - od przewozu zmarłego, wykopania grobu, przygotowania ceremonii pogrzebowej, położenia zmarłego w grobie, zapewnienia trumny, kwiatów oraz wieńców po pomoc w załatwieniu formalności w ZUS-ie, MSWiA, USC, KRUS-ie i Wojskowym Biurze Emerytalnym. Jeśli sobie zażyczysz, możemy wykonać również kompleksowe usługi związane z pochówkiem kremacyjnym.
 • www.pogrzebywroclaw.pl

  Firmy wg branży
  Dolnośląski Zakład Pogrzebowy Firma Jaśnikowski Robert Jaśnikowski choć na wrocławskim rynku działa od 2014 r., w branży pogrzebowej działa od ponad 30 lat. Oferujemy biegłą i rzetelną obsługę w ramach organizacji pogrzebu i w przygotowaniach do pożegnania najbliższej osoby. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, przejmując na siebie wszystkie formalne sprawy. Dysponujemy specjalistyczną flotą pojazdów marki Mercedes, przystosowaną do przewozu zmarłych i spełniającą krajowe i międzynarodowe wymagania. Zapraszamy do kontaktu.
 • Krematorium OLIMP - kremacje Wrocław

  Firmy wg branży
  Krematorium Olimp to instytucja zajmująca się fachową organizacją pochówków, ostatniego pożegnania, kremacji. Od wielu lat zapewniamy usługi pogrzebowe świadczone na wysokim poziomie, służąc także pomocą w załatwianiu formalności i wsparciem psychologicznym dla bliskich osoby zmarłej. Kremacje we Wrocławiu to szansa na zorganizowanie pochówku dla rodzin poszukujących sprawdzonego zakładu pogrzebowego obejmującego obszar całego Śląska. Krematorium Olimp przygotowuje ostatnie pożegnanie zgodnie z


:: ZAKŁAD POGRZEBOWY BOŻENA WITWICKA WROCŁAW dom pogrzebowy wrocław ::

Nasza ocena:
Adres: http://wroclaw-zakladpogrzebowy.pl

Ulica: Borowska 254

Miasto: Wrocław
Kod: 50-558
NIP: 8971069323

Telefon: 713361265Kategorie:

Opis:

Znajdujący się we Wrocławiu zakład pogrzebowy Witwicka świadczy całościowe usługi pogrzebowe od ponad czterdziestu lat. Przez ten czas pozyskaliśmy doświadczenie, które pozwala nam odpowiadać na zmieniające się potrzeby klientów. Zajmujemy się przewożeniem zwłok na terenie kraju i poza nim. Zapewniamy właściwą dokumentację przewozową i załatwiamy wszelkie formalności z nią powiązane. Prowadzimy produkcję i sprzedaż trumien. Organizujemy pogrzeby tradycyjne wraz z pomocą w przygotowaniu ceremonii i doborem trumny oraz zakupieniem kwiatów oraz wzniesieniem nagrobka. Służymy też pomocą w przypadku wyboru kremacji. Szczegółowa oferta dostępna na witrynie.