Podobne strony

 • F.H. Gepard

  Dystrybutorzy hurtowi
  Hurtownia sprzętu komputerowego, materiałów eksploatacyjnych, peryferii (myszy, okablowanie, nośniki, wszelkiego typu złącza). Papier kserografinczy, rolki do kas, rolki do faksów i ksero. Firma jest także autoryzowanym dystrybutorem TRUST.
 • PZT - Inwestel

  Sieci - budowa, projekty
  Firma zajmuje się instalacją i uruchamianiem urządzeń teletransmisji i radiolinii, central cyfrowych, instalacja urządzeń stacji bazowych GSM.
 • PAGI S.A., Powszechna Agencja Informacyjna

  Radiokomunikacja
  Świadczy usługi telekomunikacyjne transmisji danych, posiada własną stację satelitarną - świadczy usługi transmisji sygnału radiowego i telewizyjnego w standardzie MPEG-2, świadczy usługi dostępu do internetu przez radiolinie. Oferuje również rejestrację domen, szkolenia, wykonywanie stron WWW, konta pocztowe.
 • Rumet s.c.

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Strona zakładu produkcyjno - usługowego, który specjalizuje się w produkcji armatury sieci domowej oraz w odlewnictwie metali nieżelaznych w zakresie odlewnictwa kokilowego i kucia matrycowego na gorąco. Możesz tu zapoznać się z ofertą handlową oraz zobaczyć zdjęcia produktów.
 • providers.pl - spis i ranking ISP

  Dostawcy internetu
  Serwis to spis dostawców internetu. Dzięki mechanizmom wyszukującym pozwala łatwo odnaleźć odpowiednie oferty.


:: Antena umts ::

Nasza ocena:
Adres: http://bestpartner.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Opolska firma bestpartner.pl zaopatruje producentów, dystrybutorów sprzętu IT, a także wykonawców sieci komputerowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele urządzeń przydatnych przy instalacji i korzystaniu z najnowszych rozwiązań technologicznych. Naszym olbrzymim atutem jest szybkość realizacji zamówień. Zamówienia, które złożą Państwo do godziny 13, dostarczane są następnego dnia roboczego.