Podobne strony

  • JAXGRAF Sp. z o.o.

    Akcesoria i materiały
    Oferta firmy obejmuje: farby i środki pomocnicze do sitodruku, materiały poligraficzne i usługi poligraficzne. Pełną i szczegółową ofertę poznasz zaglądając na stronę.
  • MAROKA ramy aluminiowe do sitodruku

    Firmy wg branży
    MAROKA to profesjonalna firma, która gwarantuje swoim klientom produkty i usługi z obrębu sitodruku. Duże doświadczenie w rzetelnej obsłudze, a także szeroki asortyment zagwarantowały firmie wysoką i stabilną pozycję pośród konkurencji, jak również przyniosły wiele przychylnych referencji. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, a jej klienci to zarówno mniejsze jak i większe zakłady drukarskie, tekstylne, poligraficzne i wiele innych. W dużym asortymencie produktów można znaleźć farby rozcieńczalnikowe i UV, farby wodne i plastizolowe, lakiery UV, fotoemulsje i preparaty pomocnicze, jak też siatki sitodrukowe oraz pigmenty metaliczne. Współpraca z takimi producentami jak MARABU, SICO, WEILBURGER, KIWO czy SEFAR zagwarantowały firmie możliwość proponowania tylko oryginalnych produktów wysokiej jakości w niezwykle konkurencyjnych cenach. Więcej szczegółowych informacji można odnaleźć na stronie internetowej.


:: Piaskowa 3 ::

Nasza ocena:
Adres: http://maroka.pl

Ulica: Piaskowa 3

Miasto: Warszawa
Kod: 01-067
NIP: 5252370710

Telefon: 226634071
Opis:

Maroka to ceniona przez wielu klientów firma specjalizująca się w usługach dla branży sitodrukowej. Działa na terenie Warszawy i okolic. Oferuje uczestnictwo w szkoleniach dotyczących teoretycznych i praktycznych podstaw sitodruku, w tym przygotowywania sita do druku oraz samego procesu drukowania. Przedsiębiorstwo wykonuje trwałe i estetyczne nadruki na kalendarze, długopisy, torby reklamowe i inne drobne elementy. W sprzedaży są emulsje kopiowe i różnego rodzaju środki czyszczące do szablonów sitodrukowych. Każdy odbiorca, który potrzebuje produktów do sitodruku, odnajdzie duży wybór i przystępne ceny produktów. Po więcej informacji zapraszamy na witrynę internetową.