Podobne strony

 • 3net

  Dostawcy internetu
  Firma świadczy wiele usług połączonych w różne pakiety. Oferuje dostęp do Internetu przez łącza dzierżawione, instalacje serwerów FTP, rejestracja własnych domen, projektowanie i wykonywanie stron WWW, dostawy sprzętu i oprogramowania, usługi serwisowe.
 • NetNames Polska

  Domeny
  Firma jest wyspecjalizowaną firmą prowadzącą rejestrację domen w ponad 220 państwach świata. Oprócz tego oferuje: przekazywanie poczty elektronicznej, przekierowywanie ruchu WWW, zmianę delegacji domen oraz doradztwo w sprawach związanych ze światowymi domenami.
 • Internet Vision Group

  Usługi projektowania www
  Firma Ivision jest dostawcą usług internetowych specjalizującym się w zastosowaniach Internetu dla serwisów informacyjnych i rozwiązań wspomagających prowadzenie elektronicznego biznesu. Oferuje usługi rejestracji domen internetowych, udostępniania miejsc na serwerze wirtualnym pod strony www i pocztę elektroniczną oraz tworzenia serwisów www, monitorowania i reklamowana ich w internecie.
 • Atnet

  Hosting
  Hosting, domeny, rejestracja domen, serwery wirtualne, usługi internetowe, wykonanie stron www, domeny w atnet.pl, pozycjonowanie stron internetowych, SEO, e-marketing, sklepy internetowe.
 • Prv.pl

  Darmowe aliasy
  System rejestrowania darmowych domen (aliasów) do istniejących już stron internetowych dzięki czemu można zamienić długi i skomplikowany oryginalny adres na krótszy i łatwiejszy do zapamiętania. Serwis umożliwia: rejestrację i utrzymanie domeny o adresie: nazwa.prv.pl; maskowanie rzeczywistego URL-a; definiowania do 4 aliasów pocztowych; zliczanie wywołań domeny; powiadamianie o nadejściu poczty przez telefon GSM; automatyczne umieszczenie w spisie domen; głęboki aliasing (np. http://www.twoja-domena.prv.pl/katalog/plik.html); obsługę znaczników oraz proste zarządzanie domeną.


:: www.wirtualne.net ::

Nasza ocena:
Adres: www.wirtualne.net

Ulica: Świętojańska 55/16

Miasto: Gdynia
Kod: 81-391
NIP: 588-209-68-02

Telefon: (58) 350-59-59
Opis:

Wybór domeny to niezwykle istotny proces, który może zaważyć na popularności Twojej strony internetowej. Dlatego też istotnym jest odpowiednie przemyślenie nazwy domeny i jej rozszerzenia. Kiedy już wybierzesz interesującą Cię domenę wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę internetową, gdzie dostępna jest specjalna wyszukiwarka, dzięki której rejestracja domen jest naprawdę prosta. Wystarczy, że wybierzesz czy chcesz domenę ogólną – międzynarodową typu .com, .net czy .info, narodową - .pl, .uk,