Podobne strony

 • Odszkodowania Powypadkowe

  Inne
  Zajmujemy się pomocą w uzyskaniu : odszkodowania za wypadek, odszkodowania powypadkowego, odszkodowania odszkodowań itp. Nasza oferta skierowana jest do każdego komu zależy na wysokim odszkodowaniu.
 • ODSZKODOWANIA-LODZ.COM.PL Skuteczna pomoc w uzyskaniu odszkodawania

  Porady prawne
  Odszkodowania Łódź, odszkodowania-lodz.com.pl, Skuteczna pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań od firm ubezpieczeniowych, odszkodowanie-lodz.pl, Uległeś wypadkowi i jesteś rozczarowany wysokością odszkodowania? Zgłoszenie szkody i korespondencja z firmą ubezpieczeniową to dla Ciebie udręka? Od lat skutecznie bronimy interesów poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, którym towarzystwa ubezpieczeniowe odmawiają wypłaty należnego odszkodowania lub je zaniżają.
 • Windykacja, odszkodowania powypadkowe, Rzeszów

  Prawo i podatki
  Visumlex sp. z o.o.- firma prawnicza, od 1999 r. specjalizująca się w: windykacja należności, odszkodowania wypadkowe, komunikacyjne, za zakażenia, błędy lekarskie, odszkodowania za wypadki w rolnictwie. Przyjmujemy sprawy bez opłat wstępnych. Od początku działalności firmy tj. od 1999 roku zajmujemy się świadczeniem usług prawnych dla osób fizycznych i przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w windykacji gospodarczej, odszkodowaniach oraz obsłudze prawnej.
 • Odszkodowania i Windykacja - radca prawny i adwokat pomogą

  Prawo i podatki
  Obsługa prawna i doradztwo dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Specjalizacja w odszkodowaniach i windykacji. Wrocław. Wywalczymy dla Ciebie należne odszkodowanie, uzyskamy wysokie zadośćuczynienie. Zwalczamy nieuczciwych i opornych dłużników. Radca prawny, adwokat uzyskają odszkodowania i wierzytelności. Prawo jest po Twojej stronie.
 • Pośrednictwo Ubezpieczeniowo Finansowe Jan Męciński odszkodowania

  Ekonomia
  Biuro Ubezpieczeniowo-Finansowe Jan Męciński pomoże Państwu ubezpieczyć dom, firmę i auto. Funkcjonuje w specjalizacji ubezpieczeniowo-finansowoj od 1999 roku i do dnia dzisiejszego z sukcesem wykonuje wysokiej jakości obsługę w obszarze ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych, turystycznych, indywidualnych i grupowych. Proponuje również plany emerytalne i oszczędnościowe i proponuje wsparcie w odzyskiwaniu odszkodowania i prowadzi doradztwo pieniężne. Ażeby skorzystać z oferty Biura wystarczy skontaktować się telefonicznie, odwiedzić siedzibę pośrednictwa, albo wypełnić blankiet kontaktowy zamieszczony na www. Klientami firmy są osoby indywidualne, firmy oraz instytucje ze Stalowej Woli oraz miejscowości sąsiadujące województwa podkarpackiego. Proponowane usługi charakteryzują się bezpieczeństwem, komfortem i ciekawą ceną. Więcej szczegółowych informacji można odnaleźć na stronie.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: Odszkodowania po wypadku szkoda osobowa ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.kompensja.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP: 5833160670

Telefon: 79-767-09-06
Opis:

Przeżyłeś wypadek w ostatnich trzech latach? Skontaktuj się z nami jeśli brałeś udział w wypadku. Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania powypadkowe za uszczerbek na zdrowiu. Odszkodowania osobowe za wypadki komunikacyjne to także obrażenia jak potłuczenia ciała, złamania, skręcenia,otarcia naskórka. Wysokie odszkodowania po wypadkach komunikacyjnych. odzyskasz należne odszkodowania po wypadku.Proponujemy odszkodowania z oc sprawcy po wypadku obrażenia ciała lub śmierć poszkodowanego.