Podobne strony

 • Białka Tatrzańska

  W górach
  Aktualne informacje o warunkach narciarskich w Białce Tatrzańskiej oraz oferta domu wypoczynkowego.
 • Baza Sportów Zimowych Zieleniec

  Ośrodki, wyciągi
  Strona bazy sportowo-rekreacyjnej. Znajdują się na niej informacje o walorach turystycznych tego regionu narciarskiego.
 • Biuro Obsługi Turystycznej Czorsztyn

  Czartery jachtów
  Biuro posiada ofertę całorocznego wypoczynku w Pieninach nad Jeziorem Czorsztyńskim. Wspaniałe atrakcje turystyczne (spływ Przełomem Dunajca, wycieczki na Słowację, wyprawy w Gorce, Tatry i Pieniny), doskonała baza sportowo-rekreacyjna (sporty wodne-kajakarstwo, żeglarstwo, windsurfing, rowery wodne, wędkarstwo, jazda konna - Ośrodek Konia Huculskiego Wrzos, w okresie zimowym-wyciągi narciarskie, doskonałe warunki saneczkarskie). Możliwość zakwaterowania w pensjonatach Jasna, Widok i kwaterach prywatnych.
 • Maytur

  Biura podróży
  Oferta imprez, informacje o szkółce żeglarsko-narciarskiej.
 • Kamery internetowe - pogoda w Europie i w Polsce

  Webkamery
  Widoki z kamer internetowych usytuowanych w kilku różnych miejscach polski - Warszawy, Szczecina, Jastarni, Katowic, Krakowa, Zakopanego, Gdańska, Wrocławia, Opola i Białki Tatrzańskiej. Na stronie dostępne jest także aktualizowane codziennie zdjęcie satelitarne Europy.


Tu jesteś » Strona główna » Sport

:: Quady i wycieczki rowerowe we wsi Białka Tatrzańska ::

Nasza ocena:
Adres: http://atrakcyjna-bialka.pl/

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Jeżeli nie wiesz gdzie spędzić urlop lub zimowe ferie to proponujemy zapoznanie się z bogatą ofertą Białki Tatrzańskiej, która jest dobrym miejscem do aktywnego wypoczynku. Na naszej stronie znajdą Państwo informacje o dostępnych atrakcjach turystycznych, bazie noclegowej czy sklepach z pamiątkami. Białka Tatrzańska posiada doskonały stok narciarski, dostępny także w godzinach nocnych dzięki oświetleniu. Niskie ceny i szereg atrakcji sprawiają, że nasi goście są bardzo zadowoleni.