Podobne strony

 • Bazar różności Ramiela

  R
  Na bazarze Ramiela można znaleźć dawkę opowiadań fantastycznych, troszkę humoru i sensacji kryminalnej, krótkie recenzje filmów, które autor strony obejrzał z przyjemnością, a także informacje na temat body buidingu i muzyki.
 • DVD Zone

  DVD
  Opis sprzętu Hi-Fi do odtwarzania cyfrowych mediów (Zestaw mini SC-EH 750 firmy Technics), recenzje filmów oraz programy do odtwarzania filmów DVD na komputerze.
 • MegaGames Service

  Portale o grach
  Duży serwis informacyjny poświęcony grom komputerowym. Znajdziesz tu m.in.: newsy, solucje, zapowiedzi, recenzję oraz kilkaset mega plików do ściągnięcia. Niespotykaną rzeczą są zdjęcia okładek z bardzo wielu gier oraz orientacyjne daty wydania nowości.
 • Szkoła.net - gry

  Portale o grach
  Rozbudowany serwis poświęcony grom komputerowym i nie tylko. Miłośników rozrywki tego rodzaju zadowolą nowości z rynku gier, rzetelne recenzje, możliwość ściągnięcia wersji demo lub testowych najpopularniejszych gierek oraz bogata galeria screenshotów.
 • SpiderWeb

  Dodatki, kody, tricki
  Strona o tematyce gier komputerowych. Autor zawarł tu kilka opisów i recenzji, kody do gier oraz zbiór programów do ściągnięcia.


Tu jesteś » Strona główna » Rozrywka

:: Portal kulturalno rozrywkowy ::

Nasza ocena:
Adres: http://mediarivermagazine.pl/

Ulica: Jagiellońska

Miasto: Szczecin
Kod: 70-437
NIP: 8513007135

Telefon: 530992011
Opis:

Serwis internetowy Media River Magazine to miejsce, gdzie znajdziesz wartościowe informacje z branży kulturalno rozrywkowej. Każdego dnia informujemy o gorących nowościach kinowych. Dowiesz się tu jakie filmy będą miały swe premiery w najbliższym czasie i na co warto iść. Przeczytasz także ciekawe artykuły o twórcach. Współpracujemy z miłośnikami kina i literatury, którzy regularnie piszą na łamach naszego portalu recenzje filmów oraz książek. Media River Magazine to także portal poświęcony gro