Podobne strony

 • Haxel Adventure Tours

  Turystyka aktywna
  Haxel oferuje uczestnictwo w bardzo bogatej gamie atrakcyjnych wypraw przygodowo-poznawczych. Pomimo komercyjnego charakteru firmy, wyprawy organizowane przez nią nie utraciły ducha spontaniczności i przygody. Warto się z nimi zabrać (sam byłem).
 • Survival - czyli JAK PRZEZYC ?

  Survival
  Strona poświęcona survivalowi, sztuce przetrwania. Na stronie kilka podstawowych informacji.
 • Rowmix

  Sprzęt kolarski
  Serwis prezentuje firmę rowerową Rowmix. Na stronie zapoznamy się z jej ofertą.
 • Diuna - przewodnicy, turystyka, wyprawy

  Przewodnicy
  Firma czy raczej klub turystyczny zajmujący się organizacją turystyki aktywnej. Z Diuną możesz wybrać się na górską wyprawę, spływ kajakowy czy w długą rowerową trasę.
 • Strona turystyczna

  Serwisy turystyczne
  Strona ta jest poświęcona szeroko pojętej turystyce, a więc chodzeniu po górach (mniej, lub bardziej ambitnym), żeglowaniu (po jeziorach, morzu i wszystkim innym, co się do tego celu nadaje), jak również wszelakiego typu trampingowi i włóczęgostwie.


:: Apter.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.apter.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Specjalnością naszego biura podróży są wyprawy górskie oraz trekkingi z plecakami na terenie najciekawszych gór Europy. W trakcie każdej wyprawy zapewniamy 100% bezpieczeństwa, opiekę górskiego przewodnika, ciekawe trasy w kilku wariantach – zależnie od umiejętności i kondycji uczestników oraz niepowtarzalną atmosferę. Wybierając nas, przeżyjesz górską wyprawę swojego życia. Biuro Podróży APTER zaprasza do współpracy i zapoznania się ze swoją ofertą.