Podobne strony

 • Convector

  Technika grzewcza
  Producent szeroko znanych grzejników wodnych w tym aluminiowych, miedzianych, łazienkowych, wieszakowych, elektrycznych oraz kotłów grzewczych, armatury grzewczej, zaworów i wszystkiego do centralnego ogrzewania.
 • Izoterma

  Technika grzewcza
  Przedmiotem działalności firmy jest produkcja z zakresu elektrotermii. Wyroby służą do dogrzewania i ogrzewania wszelkiego rodzaju pomieszczeń: mieszkalnych, biurowych, socjalnych, technicznych oraz do celów przemysłowych. Izoterma oferuje m.in.: kominkowe grzejniki z efektem płonącego ogniska, grzejniki konwekcyjne, promiennikowe, akumulacyjne, piece do sauny, CO, elementy grzejne-stalowe, ceramiczne i wsporniki izolacyjne-ceramiczne. Ponadto projektuje i wykonuje nietypowe urządzenia grzejne oraz zajmuje się usługami naprawczymi. Szczegóły oferty - na stronie.
 • Centrum AGD - AD DOMO

  AGD
  Strona Centrum AGD z Bytomia. Firma sprzedaje i naprawia sprzęt gospodarstwa domowego, maszyny do szycia, odkurzacze. Fachowo doradza też w wyborze sprzętu. Na stronie: o firmie, oferta i kontakt.
 • Termar Elektryczne grzejniki kamienne

  Firmy wg branży
  Firma Termar wykonuje swoją działalność od 1990 roku. Jej siedziba mieści się we Wrocławiu. Zajmuje się produkowaniem oraz montowaniem grzejników elektrycznych z naturalnych kamieni. Ten rodzaj ogrzewania może być wykorzystany w domach, mieszkaniach oraz obiektach o innym przeznaczeniu. Produkowane przez nas grzejniki marmurowe znajdują zastosowanie również we wnętrzach zabytkowych, takich jak dworki bądź kościoły. Naturalny kamień nie tylko estetycznie wygląda, lecz ma również świetne właściwości cieplne. Wyśmienicie gromadzi ciepło oraz równomiernie ogrzewa pomieszczenie, nie wysuszając nadmiernie powietrza. Dowiedz się więcej o działalności naszej firmy na stronie internetowej.
 • iTERMA - grzejniki do Twojego domu

  Dom i wnętrza
  Każdy dom potrzebuje ciepła, dosłownie i w przenośni. Dlatego tak ważny jest właściwy wybór grzejników. Interma.pl ma jeden cel - dostarczyć Ci najwyższej jakości grzejniki pokojowe i łazienkowe. W naszej ofercie znajdują się także grzejniki dekoracyjne i elektryczne oraz szeroka paleta dodatkowych akcesoriów.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Energooszczędne ogrzewanie elektryczne ::

Nasza ocena:
Adres: www.termoelektryka.pl/

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Termoelektryka to najlepsze w Polsce systemy ogrzewania elektrycznego. Nasze energooszczędne grzejniki elektryczne to gwarancja najwyższej jakości i wydajności, a także oszczędność dla twojego portfela. Dzięki współpracy z czołowym niemieckim producentem - firmą Lucht-LHZ zapewniamy niezwykłą niezawodność oraz gwarancję na elementy grzewcze nawet na 12 lat. Nasze ogrzewanie elektryczne sprawdzi się w każdym domu czy mieszkaniu i nie wymagają dodatkowej instalacji. Zapraszamy na naszą stronę.