Podobne strony

 • PHU Ekoma S.C.

  Maszyny rolnicze
  Ekoma jest spółką działającą na trzech obszarach naszego kraju: w Bydgoszczy, Gdańsku i Warszawie. Firma zajmuje się produkcją rozdrabniaczy do gałęzi, urządzeń do przygotowania ziemi, siekier hydraulicznych, rozdrabniarek i mieszarek kompostowych, urządzeń do napowietrzania pryzm kompostowych i wielu innych urządzeń potrzebnych w rolnictwie.
 • AG Complex Sp. z o.o

  Rośliny i nasiona
  AG Complex prowadzi działalnośc produkcyjną i handlową w przemysłach rolnym, chemicznym i budowlanym. Firma specjalizuje się w produkcji i dystrybucji kompostu z odpadów roślinnych. Poza tym firma handluje także korą sosnową, ławkami parkowymi, koszami na śmieci i kamieniami.
 • Ekokonsorcjum Efekt Sp. z o.o.

  Recycling
  Firma oferuje kompleksowe usługi w ramach gospodarki odpadami, w tym m.in.: wywóz odpadów zielonych i ich deponowanie, kompostowanie odpadów organicznych, urządzanie i pielęgnacja zieleni, segregacja odpadów i rekultywacja terenów. Firma dysponuje nowoczesną kompostownią odpadów organicznych i zielonych, oferuje też wyprodukowany przez siebie nawóz organiczny "Eko Kompost". Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie.
 • Goździn 1B

  Sklepy internetowe
  Agro Team to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem. W ofercie przyuważymy tutaj podłoża do hodowli pieczarek, pieczarki świeże oraz pieczarki blanszowane. Obok produkcji tak wymagającego produktu, bardzo znaczące jest utworzenie mu odpowiednich warunków. Pieczarki potrzebują wyjątkowego mikroklimatu, który można uzyskać przy pełnym skomputeryzowaniu wyposażeń, obecności wywietrzników i klimatyzatorów. Niemniejsze znaczenie ma również profesjonalny personel- doświadczenie i pasja powinny iść ze sobą w parze. Pieczarkarnia Agro Team posiada sześć hal produkcyjnych o ogólnej powierzchni ponad 3200 metrów kwadratowych. Wszelkie hale wyposażone są w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, co zapewnia wysoką wydajność produkcyjną. Wzrost pieczarek odbywa się przez pełne dwanaście miesięcy w roku, wynikiem czego jest kilkaset ton artykułu. Odbiorcami są zarówno jednostki polskie, jak i zagraniczne. Eksport trafia do wielu krajów Unii Europejskiej. Więcej szczegółów o ofercie na
 • Skup i przerób pieczarki świeżej

  Ekonomia
  Prezentujemy Państwu doświadczone przedsiębiorstwo Lomania specjalizujące się w sprzedaży i skupie pieczarki świeżej. Siedziba firmy znajduje się w regionie województwa wielkopolskiego. Jesteśmy dla Państwa już od przeszło 23 lat. Nasze wyroby są sprzedawane w 14 krajach Europy. Na swoją pozycję na rynku zapracowaliśmy nie tylko najwyższą klasą produktów ale również przykładnym i sumiennym podejściem do wszelkich zleceń klientów. Nasi kontrahenci mogą liczyć na dostawy zawsze dokładnie z wyznaczonym terminem i określoną specyfikacją czy na szybki czas reakcji na zgłoszone potrzeby. Inwitujemy do kontaktu drogą mailową albo telefoniczną. Cały zakres usług firmy mieści się na naszej stronie internetowej.


Tu jesteś » Strona główna » Regionalne

:: Przedsiębiorstwo Spółdzielcze AGRO Team ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.agroteam.com.pl/

Ulica: Goździn 1B

Miasto: Rakoniewice
Kod: 62-067
NIP:

Telefon:
Opis:

Klientów z całego województwa zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Agro Team z Goździna. Na rynku funkcjonujemy nieustannie od wielu lat. Jesteśmy dynamicznie funkcjonującą pieczarkarnią. Posiadamy zaplecze techniczne, które umożliwia nam fachową hodowlę pieczarek. Oferujemy Państwu pieczarki świeże i pieczarki przetworzone. Dodatkowo jesteśmy wytwórcą podłoża do upraw pieczarek. Cały proces produkcji kompostu od momentu wstępnego mieszania surowców aż do jego zakończenia jest nadzorowany komputerowo oraz rejestrowany. Polecamy Państwu nasze usługi, jako firmy z dużym doświadczeniem. Szczegółowe informacje są na stronie internetowej.