Podobne strony

 • Dajwit

  Wyposażenie wnętrz
  Producent mebli i artykułów wyposażenia wnętrz z litego drewna sosnowego oraz olchowego. Program produkcji przewiduje też stolarkę budowlaną, parkiety i rękodzieło artystyczne. Podstawą oferty pozostają meble oraz ogrodzenia drewniane.
 • DOMBAL

  Materiały wykończeniowe
  Producent wyposażenia z drewna do ogrodów. Wytwarza domki letniskowe, altany, pergole, ławki, stoły, kwietniki, tarasy i wyposażenie mieszkań oraz drewno budowlane. W ofercie posiada także panele, kantówki, łaty, krawędziaki i boazerie. Na stronie zdjęcia, rysunki, katalog, informacje o działach i możliwość zamówienia produktów e-mailem.
 • Firma

  Parkiety, mozaiki
  Zakład produkuje i sprzedaje więźbę dachową oraz parkiety, program ogrodowy. Na stronie www oferta zakładu i prezentacja produktów, także dane adresowe i oferta propozycja współpracy.
 • Demi Co.

  Dystrybutorzy
  Sprzedaż mebli kontraktowych, ogrodowych, kawiarnianych i barowych.
 • Haste

  Producenci
  Haste International Ltd. zajmuje się głównie produkcją mebli ogrodowych.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Ogrodolandia - sklep ogrodowy ::

Nasza ocena:
Adres: http://ogrodolandia.pl

Ulica: ul. Dębowa 32

Miasto: Chojnice
Kod: 89-606
NIP:

Telefon:
Opis:

Ogrodolandia to firma, działająca w obszarze ogrodów. Meble drewniane oferowane przez Ogrodolandię zawsze pięknie łączą się z naturą i klimatem pachnących, zielonych roślin. Równie ciekawie i zgodnie z naturą, mogą wyglądać meble rattanowe lub metalowe. Pracownicy ogrodolandii zawsze służą radą, podpowiedzią i indywidualnym spojrzeniem na dany ogród, dzięki czemu, każdy klient wychodzi z inspiracją oraz zadowoleniem z wyglądu i funkcjonalności własnego azylu wypoczynku - wymarzonego ogrodu.