Podobne strony

 • Rally sports by maverik

  Miłośnicy rajdów
  Strona zawiera wiadomości z Rajdowych Mistrzostw Polski, filmy i kącik modelarza, gdzie można zobaczyć miniatury rajdówek.
 • Wydawnictwo Pelta

  Wydawnictwa historyczne
  Firma oferuje bogaty wybór książek dotyczących historii wojskowości i współczesnej techniki wojskowej, motoryzacji i modelarstwa wydawców z całego świata, modele plastikowe i akcesoria modelarskie oraz nowy i z demobilu sprzęt do uprawiania survivalu i paintballu. Szczególnie poleca poradniki naprawcze do prawie wszystkich samochodów i motocykli świata.
 • AeroPlan

  Prasa lotnicza
  Dwumiesięcznik wydawany przez Agencję Lotniczą Altair, dla hobbistów i modelarzy, zawierający artykuły o historii lotnictwa, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy i wiele innych ciekawych materiałów.
 • Agencja Lotnicza Altair

  Wydawnictwa
  Agencja jest wydawcą następujących serii: Magazyn Lotniczy, Skrzydlata Polska, AeroPlan, Przegląd Konstrukcji Lotniczych, Największe Bitwy XX wieku, Przewodniki Lotnicze, Biblioteka Lotnicza, Lotnicze wspomnienia i inne. Prowadzi również sprzedaż wysyłkową wydawnictw własnych i obcych.
 • Aeroklub Częstochowski

  Aerokluby
  Aeroklub częstochowski istnieje od 1945 roku, posiada osobowość prawną i jest jednostką terenową Aeroklubu Polskiego. Swoją działalność lotniczą prowadzi na lotnisku Rudniki koło Częstochowy. W ramach aeroklubu działa siedem sekcji specjalistycznych: modelarska, samolotowa, śmigłowcowa, motolotniowa, spadochronowa, paralotniowa i szybowcowa. Na stronach aeroklubu znajdziesz przede wszystkim informacje o samym aeroklubie, opis sprzętu, lokalizacje oraz aktualną ofertą aeroklubu wraz z cenami.


:: Sklep z modelami do sklejania - Revell.com.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://revell.com.pl/

Ulica: Jaskrów 11

Miasto:
Kod: 04-709
NIP: 9521783570

Telefon: 22 6127786
Opis:

Internetowy sklep Revell.com.pl powstał z myślą o fanach modelarstwa, chcących rozwijać swoją pasję. W ofercie znajdują się różnorodne modele do sklejania. Sprzedawane są również akcesoria (kleje i farby). W sprzedaży są również modele zdalnie sterowane. Sklep prowadzi wysyłkę na kilka wygodnych sposobów, a darmowa dostawa zaczyna się od 70zł.