Podobne strony

 • Inpol-Krak sp.z.o.o

  Handel wyrobami hutniczymi
  Strona zawiera informacje o wyrobach hutniczych spółki Inpol-Krak. Znajdziemy na niej informacje o firmie.
 • EWELD

  Maszyny budowlane
  Przedsiębiorstwo sprzedaje urządzenia do cięcia i spawania łukowego oraz gazowego, urządzenia do mechanizacji spawania, materiały eksploatacyjne i sprzęt do budowy rurociągu. W ofercie transformatorowe i falownikowe urządzenia do spawania łukiem stałym i pulsującym do metali lekkich oraz nisko- i wysokostopowych. Urządzenia do cięcia plazmą i materiały dodatkowe do spawania stali konstrukcyjnych, żeliwa i innych w postaci drutów i elktrod.
 • RAUTARUUKKI POLSKA

  Pokrycia dachowe
  Spółka produkuje i sprzedaje blachodachówki, blachy trapezowe i akcesoria w róznych kolorach i wymiarach. Oferta produktów zawierająca wzory i opis technologii na stronie www. Także informacje o firmie, partnerach i jakości na serwerze.
 • Tranzyt Bis

  Składy budowlane
  Przedsiębiorstwo handlowe branży pokryć dachowych i hydroizolacji. W serwisie prezentacja powłok antykondensacyjnych stosowanych w izolowaniu ścian z opisem technicznym, rysunkami oraz poradami. W zakresie blach na stronie certyfikaty, dane techniczne, dokładne specyfikacje.
 • CENTROSTAL S.A.

  Handel wyrobami hutniczymi
  Spółka dostarcza blach, kształtowników zimno- i gorącogiętych, pokryć dachowych, wyrobów z aluminium, bednarki, prętów. Świadczy usługi gwintowania, gięcia oraz cięcia wyrobów. Zajmuje się również stolarką okienną. Na stronie oferta handlowa, informacje zarządu, dane adresowe oddziałów.


:: Aperam - stal nierdzewna, stal kwasoodporna ::

Nasza ocena:
Adres: http://nierdzewni.com

Ulica: Krupanka 97

Miasto: Siemianowice Śląskie
Kod: 41-103
NIP: 113-21-65-052

Telefon: 32 76 36 100
Opis:

Firma Aperam Stainless Services & Solutions Poland to wiodącym dostawcą produktów płaskich ze stali nierdzewnej. Nasze centrum serwisowe zapewnia bogatą ofertę stali nierdzewnej w tym stale martenzytyczne, ferrytyczne, austenityczne, austenityczno-molibdenowe, austenityczno-manganowe, żaroodporne, Duplex. oferujemy cięcie wzdłużne kręgów, cięcie arkuszy oraz szlify.