Podobne strony

 • AT Film Produkcja Telewizyjna

  Producenci
  Witryna firmy zajmującej się produkcją telewizyjną, promocyjną i okolicznościową (reportaż, reklama, news, fotografia 35mm, montaż nieliniowy i liniowy itd). Więcej informacji o firmie i jej ofercie - na stronie.
 • VIDEOMIX

  Filmowanie - sprzęt, usługi
  Firma zajmuje się filmowaniem uroczystości okolicznościowych na terenie województwa mazowieckiego (śluby, wesela, komunie itd). Pracuje na cyfrowym sprzęcie video. Strona zawiera informacje o firmie, świadczonych usługach, sprzęcie, cennik oraz dane kontaktowe.
 • MultiFilm.pl produkcja reklam telewizyjnych, teledyski HD

  Firmy wg branży
  Produkcje filmów, reklam telewizyjnych, spotów tv. Realizacje filmów promocyjnych i szkoleniowych. Nowoczesna technologia i zaawansowany technicznie sprzęt markowych firm ARRI, Canon, Sony RedOne, Cavision, JVC, Anton Bauer, RedRock, Letus, Panther, Fisher, KinoFlo i innych. Najnowszej generacji studio i sprzęt montażowy na platformie AVID oraz programy do animacji Cinema 4D, After Effects, Maya i inne.
 • Filmy promocyjne

  Firmy wg branży
  Nowoczesne filmy promocyjne przygotowane w jakości HD przez zespół specjalistów, który zajmuje się także produkcją filmów reklamowych. Odwiedź naszą stronę internetową lub spotkajmy się w naszym studio montażu filmów. Nie czekaj nasze oferty i promocje są ważne tylko dziś i teraz. Serdecznie zapraszamy :)


:: Spectra Sp. z o. o. ::

Nasza ocena:
Adres: spectragroup.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Produkcja filmów korporacyjnych, reklamowych, promocyjnych.
Produkcja filmów szkoleniowych, instruktażowych i rekrutacyjnych. Nagrywamy filmy promocyjne i produktowe dla firm i instytucji. Nagrywamy wideoreportaże z imprez firmowych i eventów. Działy w miastach: Toruń, Gdańsk, Warszawa, Poznań, Kraków, Szczecin, Łódź, Bydgoszcz, Katowice i Gdynia. Zakładamy i prowadzimy firmowe kanały YouTube. Pozycjonujemy filmy na serwisie YouTube. Kompleksowa usługa wideo marketingu.