Podobne strony

 • Robert Bem - Kancelaria Doradztwa Podatkowego

  Biura_rachunkowe
  Strona firmy zajmującej się prowadzeniem spraw podatkowych, udzielaniem informacji, wykonywaniem ekspertyz i audytu podatkowego, a także organizowaniem szkoleń podatkowych na indywidualne zlecenie. Zamieszczono trochę informacji o właścicielu b. urzędniku Ministerstwa Finansów, który zajmował się m.in. pracami nad tworzeniem i wprowadzaniem ustawy o podatku od towarów i usług oraz listę klientów.
 • Baltic Accountants and Consultants Sp. z o.o. księgowość warszawa

  Ekonomia
  Baltic Accountants and Consultants to powstała w 1990 roku firma rachunkowa. Każde działanie firmy odznacza się szczególną dbałością i troską o klienta. Dzięki wieloletniej obecności na rynku BAAC zdobyła bogate doświadczenie w prowadzeniu księgowości mniejszych i większych firm. Posiada świadectwo kwalifikacji, oraz wiele pochlebnych referencje. Częste promocje, a także konkurencyjne ceny bez wątpliwości przyciągają nowych klientów. W skład bogatej oferty wchodzą usługi: prowadzenia różnych ewidencji księgowych takich jak podatkowe książki przychodów i rozchodów, księgi handlowe czy ryczałt od przychodów ewidencjonowanych. BAAC prowadzi również nadzór i doradztwo finansowo-księgowe. Z każdym klientem podpisuje umowę, która daje pewność fachowej i terminowej obsługi. Więcej informacji na stronie.
 • S&P Audyt - doradztwo podatkowe

  Ekonomia
  Doradca Podatkowy Online to serwis dla wszystkich, którzy szukają odpowiedzi na nurtujące pytania podatkowe. Znajdziecie tu Państwo istotne dla prowadzących działalność gospodarczą orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, NSA, ETS i interpretacje ogólne Ministra Finansów. Zapraszamy również do lektury artykułów i blogu. Przedsiębiorcy mają coraz więcej problemów z podatkiem VAT. Ustawa o podatku od towarów i usług jest napisana w sposób przede wszystkim mało czytelny i pomimo próby uregulowania każ
 • JACEK PUKALUK Tax advisory Poland

  Prawo i podatki
  Doradca Podatkowy Jacek Pukaluk przygotował dla Państwa propozycję świadczenia usług w zakresie doradztwa podatkowego oraz księgowości. Kancelaria działa od 2003 roku. Wieloletnie doświadczenie przekazane z pokolenia na pokolenie, współpraca z wykwalifikowanymi specjalistami i indywidualne podejście do każdego klienta, zagwarantują Państwu zadowolenie z powierzenia obsługi swojej firmy. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej na której mieści się szczegółowa oferta, akty prawne, rekomendacje i kontakt.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Mericon - Kadry i płace ::

Nasza ocena:
Adres: www.mericon.eu

Ulica: ul. Transportowców 11

Miasto: Warszawa
Kod: 02-858
NIP: 521-33-37-588

Telefon: (22) 843 95 03Kategorie:

Opis:

Wielu biznesmenów uważa, że kadry i płace to działy, które powinny być w każdej firmie. Jednak dzisiaj można odnaleźć wiele osób, które oferują prowadzenie takich działów za nas. Co można na tym uzyskać? Owszem usługi kadrowo płacowe kosztują, ale są o wiele tańsze niż pensje wszystkich osób zaangażowanych w kadrach i płacach ogółem wziętych, a więc daje to firmie realne oszczędności. Jednakże jest jeszcze jeden element, który pokazuje nam, że outsourcing tych obu działów jest trafnym wyjściem.