Podobne strony

 • LULA EXILIS URSZULA ŻUKOWSKA medycyna estetyczna białystok

  Medycyna i zdrowie
  Posiadający swoja siedzibę w Białymstoku, salon kosmetyczny Lula Exillis, zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Przeprowadzamy: zabiegi Exilis (rozpuszczanie tkanki tłuszczowej), mezoterapię bezigłową, masaż próżniowy, medycynę estetyczną oraz pełny wachlarz usług kosmetycznych (pielęgnację dłoni i stóp, depilację, zabiegi uzupełniające, zabiegi na twarz i ciało, kwasy, zabiegi z aparaturą). Dzięki naszym zabiegom możecie Państwo poprawić swoja sylwetkę bez najmniejszego wysiłku.
 • FAMIDENT Ortodoncja Białystok

  Medycyna i zdrowie
  W ofercie przychodni Famident znajdą Państwo pełen wachlarz usług stomatologicznych. Proponujemy: stomatologię zachowawczą, estetyczną, dziecięcą, leczenie kanałowe, abrazję, profilaktykę, protetykę oraz wybielanie. W Naszym gabinecie leczenie ubytków realizuje się w sposób bezbolesny, przy użyciu nowoczesnych i skutecznych środków znieczulających. Bardzo ważne jest, żeby wykryć jak najwcześniejsze objawy choroby oraz zatrzymać je i nie dopuścić do dalszego postępu choroby. Kładziemy szczególny nacisk na jakość i estetykę wykonywanych prac. Więcej wiadomości odnajdą Państwo na stronie internetowej.
 • aiamedycynaestetyczna.pl

  Medycyna i zdrowie
  Odmiana swojego wyglądu jest bardzo często związana z koniecznością skonsultowania się ze specjalistą, który pomoże w doborze odpowiednich kosmetyków i środków, które pozwolą na zmianę swojego wyglądu. Trycholog Białystok, który działa w ramach naszego przedsiębiorstwa to zatem prawdziwy strzał w dziesiątkę i gwarancja dużego zadowolenia z postawienia na jego usługi.


:: Ośrodek Medycyny Estetycznej Medica ::

Nasza ocena:
Adres: http://medica.bialystok.pl

Ulica: Św. Rocha 12a

Miasto: Białystok
Kod: 15-879
NIP:

Telefon: (85) 744 68 35
Opis:

Ośrodek Medycyny Estetycznej Medica w Białymstoku oferuje szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, a także kosmetyki profesjonalnej. O Państwa piękny wygląd zbada grupa specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Podczas zabiegów dbamy o pełen profesjonalizm, bezpieczeństwo oraz komfort pacjenta. Wykonujemy między innymi korekcję zmarszczek botoksem, mezoterapię, czy zamykanie naczynek. Serdecznie zapraszamy.