Podobne strony

 • Tierspol

  Schody, posadzki
  Firma Tierspol w Mrągowie specjalizuje się w produkcji i montażu balustrad, poręczy i schodów. Na stronach wzory produktów, zrealizowane projekty oraz cennik.
 • Zakład Mechaniki Maszyn

  Wyposażenie warsztatów
  Strona zawiera oferte firmy zajmujacej sie produkcją ram naprawczych do samochodów osobowych i dostawczych, kabin lakierniczych oraz maszyn do cięcia i szlifowania marmuru.
 • Art-Stal - Handel Wyrobami Hutniczymi

  Handel wyrobami hutniczymi
  Firma sprzedaje pochodzące z hut krajowych oraz importowane z zagranicy materiały ze stali kwasoodpornej, żaroodpornej, kotłowej i nierdzewnej. Są to przede wszystkim blachy, pręty, rury, płaskowniki, kątowniki, odkuwki oraz profile zamknięte. Na stronie oferta i dane teleadresowe.
 • Stal narzędziowa - Stal-Hurt

  Handel wyrobami hutniczymi
  Hurtownia wyrobów hutniczych prowadząca sprzedaż materiałów w następujących grupach: stal narzędziowa stopowa do pracy na zimno i na gorąco, stal narzędziowa węglowa, szybkotnąca i sprężynowa. Na stronie oferta i dane teleadresowe firmy.
 • Multistal

  Handel wyrobami hutniczymi
  Spółka działa od 1994 r. jako wyspecjalizowany skład wyrobów hutniczych ze stali stopowych. W jej ofercie można znaleźć m.in.: stal narzędziową, szybkotnącą, nierdzewną, żaroodporną, sprężynową, do nawęglania, azotowania i inne. Na stronie można znaleźć szczegółowe informacje o oferowanym asortymencie oraz samej firmie.


:: P.P.H.U. "SZAREK 2" spółka cywilna M. i T. Szarek ::

Nasza ocena:
Adres: http://szarek2.pl

Ulica: Widna Góra ul. Roźwienicka 68

Miasto: Jarosław
Kod: 37-500
NIP: 7922146112

Telefon: 16 623 52 26
Opis:

Producent maszyn, urządzeń i wyposażenia ze stali nierdzewnej dla zakładów przetwórstwa i produkcji żywności, w szczególności dla zakładów masarskich.
Wykonujemy również modernizacje oraz remonty maszyn i urządzeń dla zakładów przetwórstwa żywności, w tym dla masarni.