Podobne strony

 • Adam Translations, Advertising & Media

  Biura tłumaczeń
  Biuro świadczy usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych. Obecnie oferta obejmuje wszystkie języki europejskie oraz niektóre języki azjatyckie i afrykańskie. Dodatkowo firma tworzy i realizuje kampanie reklamowe.
 • Franciszek Kuźmicki - tłumacz przysięgły języka niemieckiego

  Tłumacze_przysięgli
  Witryna prezentuje ofertę tłumacza przysięgłego jezyka niemieckiego.
 • Impet

  Tłumacze_przysięgli
  Witryna biura tłumaczeń, którego oferta obejmuje miedzy innymi: tłumaczenia pisemne i ustne, tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia techniczne, handlowe, prawnicze, tłumaczenia stron internetowych, tłumaczenia specjalistyczne, obsługę konferencji oraz negocjacji handlowych. Na tsronie zapoznasz sie z cennikiem oraz warunkami zamówień.
 • ANCHORMAN Kursy j. angielskiego dla firm oraz tłumaczenia

  Kursy dla firm i instytucji
  Strona firmy zajmującej się organizacją kursów języka angielskiego dla firm i instytucji oraz tłumaczeniami pisemnymi oraz ustnymi. Znajdziesz tu ofertę firmy oraz jej dane kontaktowe.
 • Bohemia

  Biura tłumaczeń
  Strona firmy specjalizującej się w tłumaczeniach w zakresie języka czeskiego i słowackiego - zarówno pisemnych jak i ustnych, przysięgłych i zwykłych, technicznych oraz prawniczych. Na stronie informacje o firmie, oferta oraz lista wybranych klientów.


:: Tekstmisja Tłumaczenia Częstochowa ::

Nasza ocena:
Adres: http://tekstmisja.pl/

Ulica:

Miasto: Częstochowa
Kod: 42-200
NIP:

Telefon: 694 641 299
Opis:

Szukając indywidualnego podejścia w nietypowych zleceniach tłumaczeniowych pisemnych lub ustnych, zapoznaj się z firmą Tekstmisja. Tłumaczenia w Częstochowie oraz zdalnie przez internet. Obsługa klientów detalicznych oraz współpraca z przedsiębiorstwami. Referencje wypracowane długoletnim doświadczeniem w branży.