Podobne strony

 • Centrum NLP - szkolenia i kursy - windykacja sprzedaż komunikacja

  Rozwój osobowy
  NLP w biznesie. Psychologia perswazji i skutecznej komunikacji w szkoleniach z windykacji, sprzedaży, kreowanie wizerunku. Techniki NLP - szkolenia otwarte i dla firm. Centrum NLP organizuje szkolenia i kursy trenerskie. Motywacja i szkolenia integracyjne wyjazdowe w Polsce i zagraniczne z wykorzystaniem odkryć NLP.
 • DLC - Centrum Edukacyjne

  Szkoły języków obcych
  Na stronie znajdziesz wyczerpujące informacje o ofercie Centrum Edukacyjnego DLC, która obejmuje m.in.: kursy językowe na różnych poziomach i adresowane do róznych grup (angielski, niemiecki), kurs szybkiego czytania i technik pamięciowych oraz kurs technik efektywnego uczenia się. Znajdziesz tu też testy kwalifikacyjne z języka angielskiego.
 • ROHAN Trainings

  Kursy biznesowe
  Firma oferuje szkolenia dla firm z zakresu zarządzania, finansów, podatków, księgowości, prawa i zarządzania zasobami ludzkimi.
 • BERNDSON Sp. z o.o.

  Szkolenia
  Firma organizuje szkolenia otwarte oraz zamknięte projektowane pod indywidualne potrzeby firm i korporacji. Kładzie w nich nacisk na praktyczność oraz interaktywność, angażuje uczestników i ćwiczy praktyczne umiejętności.
 • Postero - outdoor i integracja

  Kursy biznesowe
  Postero organizuje szkolenia menedżerskie, teambuilding, imprezy integracyjne, firmowe oraz wyjazdy incentive. Firma specjalizuje się w nauce przez doświadczenie i oferuje autorskie programy.


:: Perspektywy - Kursy, szkolenia, coaching ::

Nasza ocena:
Adres: www.perspektywy-partner.eu

Ulica: Krzyszkowice 676/1

Miasto: Kraków
Kod: 32–445
NIP: 677-234-80-19

Telefon: 504 251 199
Opis:

Perspektywy S.C. to rodzinna firma szkoleniowa prowadzona przez Tomasza Wojciechowskiego i Annę Wojciechowską działająca od 2005 roku w Krakowie. Specjalizuje się w rozwijaniu kompetencji społecznych pracowników i klientów firm, organizacji pozarządowych i jednostek samorządu terytorialnego.

Kursy wykonywane przez trenerów Perspektywy S.C. to bogata oferta dla specjalistów z zakresu pracy z ludźmi. W ofercie znajdują się m.in. szkolenia dla psychologów, szkolenia dla trenerów etc.