Podobne strony

 • Katedra Technologii Rolnej i Przechowalnictwa AR we Wrocławiu

  Nauki rolnicze
  Strona omawia historię, wyposażenie, strukturę i kadrę naukowo - dydaktyczną Katedry, działalność badawczą (właściwości skrobi ziemniaczanej, modyfikowanie skrobi do celów żywnościowych i niespożywczych, optymalizacja i modernizacja procesu fermentacji alkoholowej, biotechnologiczne doskonalenie szczepów drożdży, próby otrzymywania piwa z wykorzystaniem niekonwencjonalnych surowców piwowarskich, ocena sposobu żywienia różnych populacji), zajęcia dydaktyczne, ofertę obejmującą badania chemiczne, fizyczne i organoleptyczne surowców i produktów, ekspertyzy, konsultacje i doradztwo w zakresie technologii produkcji, przechowywania i jakości produktów żywnościowych.
 • Zakład Metrologii Elektrycznej i Elektrotechniki Samochodowej PŁ

  Nauki ścisłe
  Strona prezentuje zakres badań naukowych Zakładu, działalność dydaktyczną, skład osobowy, ofertę prac naukowo - badawczych w zakresie projektowania i wytwarzania czujników, regulatorów, przetworników oraz aparatury do pomiarów.
 • KARTEL PRESS SA

  Prenumerata Czasopism
  Możliwość prenumeraty miesięcznika "Rynki alkoholowe".
 • Vidicon Sp. z o.o.

  Techniczna ochrona mienia
  Dystrybutor sprzętu elektronicznych systemów zabezpieczeń, telewizji przemysłowej oraz klimatyzacji zarówno na teranie Polski jak i poza jej granicami.
 • Zakład Elektroniki Pomiarowej Wielkości Nieelektrycznych ZEPWN

  Apartura pomiarowa
  W ofercie : czujniki, modułowa aparatura przetwarzająca, układy mikroprocesorowe, użytkowe programy mikrokomputerowe.


Tu jesteś » Strona główna » Elektronika

:: Alko Maty ::

Nasza ocena:
Adres: http://alko-maty.pl

Ulica: al. Rzeczypospolitej 8/109

Miasto: Gdańsk
Kod: 80-369
NIP: 585-119-76-89

Telefon: 58 761 86 03
Opis:

Sprzedaż przenośnych i stacjonarnych alkomatów, testów alkoholowych i czujników gazu oraz dymu. Zaopatrując się w nasze urządzenia po pierwsze jest się gotowym na wypadek gdyby wymagane by obowiązkowe alkomaty, ale co ważniejsze można w razie jakichkolwiek wątpliwości sprawdzić stan swojej trzeźwości. Udostępniane przez nas alkomaty maja szereg możliwości technicznych, przykładowo można nabyć wariant pozwalający na wydruk kwitów z wynikiem badania. Ponadto mamy także urządzenia bezdotykowe.

Słowa kluczowe: