Podobne strony

 • Zakład pracy chronionej Promos

  Zakłady pracy chronionej
  P.P.H.U. Promos należy do Grupy Kapitałowej Holdingu Mostostal Kraków SA. Do szerokiego wachlarza usług świadczonych przez frmę należą: pilnowanie porządku, dozor mienia, sprzątanie pomieszczeń, usługi medyczne, regeneracja sprzętu spawalniczego, tworzenie stron WWW i wiele innych. Na stronie zakładu można znaleźć dokładne informacje o prowadzonej działalności usługowej oraz zapoznać sie z cenami.
 • Powiat Cieszyński

  Urzędy powiatowe
  Treściwa i przejrzysta strona z różnorakimi informacjami o powiecie i poszczególnych gminach wchodzących w jego skład, począwszy od ogólnych (władze, atrakcje, aktualności itd.), aż po bardzo szczegółowe (lista stowarzyszeń, decyzje o dofinansowaniu, oferta inwestycyjna i inne).
 • Wózki widłowe - Mariusz Jakubowski

  Wewnątrzzakładowy
  Firma oferuje szeroką gamą zarówno nowych jak i używanych podnośników o zróżnicowanych parametrach technicznych. Jest autoryzowanym przedstawicielem marki "Komatsu" na terenie Polski. Proponuje również skup wózków używanych, zarówno japońskich, jak i polskich oraz bułgarskich. Zapewnia obsługę serwisową w pełnym zakresie. Strona zawiera aktualną ofertę, formularz zapytania ofertowego oraz informacje o firmie.
 • Lemarpol - wózki widłowe

  Maszyny specjalistyczne
  Wózki widłowe nowe i używane firm japońskich Toyota, Komatsu, Nissan, Mitsubishi w ciągłej sprzedaży, ponad 150 szt. Firma zapewnia serwis na terenie całego kraju, części zamienne do oferowanych podnośników, odbiór techniczny UDT.
 • CONSIL sp. z o.o.

  Biura_rachunkowe
  Biuro księgowe, doradztwo podatkowe, obsługa płacowo-kadrowa, ZUS, dotacje unijne. Więcej informacji o firmie i jej ofercie - na stronie.


:: Fundacja Niebieski Punkt ::

Nasza ocena:
Adres: http://niebieskipunkt.pl

Ulica: Orzechowa 32

Miasto: Babiak
Kod: 62-200
NIP: 784-249-17-75

Telefon: (66) 564 24 25
Opis:

Fundacja Niebieski Punkt powstała z myślą o osobach niepełnosprawnych.Nie tylko pomagamy w wyborze sprzętu, kompletowaniu wniosków, ale także, w wielu przypadkach, staramy się o pozyskanie sponsora na pokrycie, zawsze wymaganego przy zakupie, udziału własnego przy programach PCPR (Aktywny Samorząd oraz Likwidacja barier architektonicznych) i NFZ.