Podobne strony

 • Wydział Zootechniczny SGGW

  Zoologia
  Prezentacja struktury organizacyjnej Wydzialu, odnośniki do katedr.
 • Katedra Zoologii i Ekologii AR we Wrocławiu

  Zoologia
  Prezentacja pracowników i struktury Katedry, działalności dydaktycznej i badawczej (systematyka wybranych grup zwierząt, szczególnie roztoczy i muchówek - rodziny Ephydridae, Heleomyzidae, a także ekologia ssaków, szczególnie nietoperzy), funkcjonowania Pracowni Mikroskopii Elektronowej .
 • Instytut Zoologiczny Uniwersytetu Wrocławskiego

  Zoologia
  Przedstawienie pracowników Instytutu, jego struktury (Zakład Paleozoologii, Zakład Antropologii, Zakład Systematyki Zwierzat i Zoogeografii), tematyki badań (gatunki zwierząt, faunistyka i ekologia), a także działalności dydaktycznej.
 • Wydział Biologii i Hodowli Zwierząt AR we Wrocławiu

  Nauki rolnicze
  Przedstawienie władz i struktury Wydziału, prowadzonych studiów na kierunkach Biologia i Zootechnika, studiów podyplomowych, odnośniki do katedr.
 • Chemia żywności

  Chemia a żywność
  Serwis zawiera spojrzenie na miód, masło i margarynę, witaminy i składniki mineralne od strony chemicznej. Poza tym znajdziesz na stronie wykaz dodatków do żywności E, ciekawe doświadczenia, informacje o identyfikacji tworzyw sztucznych poprzez ich spalanie.


Tu jesteś » Strona główna » Zwierzęta

:: Canivera ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.canivera.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Canivera oferuje Państwu wysokiej jakości karmę dla psów zawierającą składniki oczyszczające i ochronne. Ich stosowanie nie wymaga dodatkowej suplementacji. Nasze karmy można kupić w sklepach zoologicznych i lecznicach weterynaryjnych w całej Polsce. Szczegółowy spis tych miejsc znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.canivera.pl. Jeśli w Państwa okolicy nie ma sklepu posiadającego nasze produkty prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.