Podobne strony

 • Internetowa Gielda Samochodowa

  Internetowe autogiełdy
  Ogłoszenia kupna-sprzedaży samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych a także motocykli, wyszukiwanie wg kilku kryteriów, bardzo szczegółowe oferty ze zdjęciami, darmowe dodawanie ogłoszeń, lista obecnych w internecie firm motoryzacyjnych i autokomisów.
 • Jetronics Bosch Service

  Elektronika samochodowa
  Ogólna oferta firmy zajmującej się elektroniką samochodową: komputerowa diagnostyka silników, układy wtrysku benzyny i EDC, układy ABS i ASR.
 • R&G

  Apartura pomiarowa
  Firma specjalizuje się w szeroko rozumianych elektronicznych systemach pobierania opłat za przejazd środkami komunikacji, sterowników mikroprocesorowych, a także komputerów pokładowych w środkach komunikacji miejskiej oraz innych urządzeń sterujących i kontrolujących pracę systemu. W holdingu znajduje się firma zajmująca się komputerami i oprogramowaniem oraz firma telekomunikacyjna. Producent wagi kuchennej informującej ludzkim głosem.
 • Posnet

  Producenci
  Producent systemów kas fiskalnych: kasy, czytniki kodów kreskowych, elektroniczne kasy sklepowe, materiały eksploatacyjne, zasilacze awaryjne.
 • Automatyka Serwis

  Producenci
  Produkcja wag elektronicznych. Oferuje wagi: kolejowe, samochodowe, zbiornikowe, pomostowe, systemy ważąco - dozujące, oprogramowanie do produkcji wag. Dane techniczne, prezentacja produktów.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Wagi najazdowe - samochodowe i kolejowe ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.kalisto.pl

Ulica: Inowrocławska 12

Miasto: Pakość
Kod: 88-170
NIP: PL5562428295

Telefon:
Opis:

Kalisto to producent wag, uznawanych za absolutny top w wielu krajach Europy. Na Litwie, Łotwie, w Rosji, Estonii oraz w Rumunii i oczywiście w Polsce waga samochodowa Kalisto kojarzy się z perfekcyjnym wykonaniem i niezawodnością. Wagi najazdowe wyposażone są bowiem w nowoczesne czujniki tensometryczne dzięki którym pomiary są precyzyjne i szybkie.