Podobne strony

 • PTTK

  Maszyny budowlane
  Zachodniopomorski Zespół Gospodarki Turystycznej prowadzi dwa działy branży budowlanej. W pierwszym oferuje maszyny i urządzenia do usuwania betonu za pomocą wody. Tutaj prezentacja możliwości i techniki oraz zdjęcia oferowanych agregatów. Drugi dział to maszyny Lifton do usuwania, rozbijania i skuwania betonu oraz innych materiałów.
 • Walentyński

  Maszyny budowlane
  Firma sprzedaje narzędzia budowlane najwyższej jakości oraz świadczy usługi cięcia i wiercenia w betonie zbrojonym. W ofercie narzędzia Hilti, Bosch, Makita, Metabo.
 • SCANBET

  Usługi ogólnobudowlane
  Zakład bezpyłowego cięcia i wiercenia w betonie, cegle i żelbetonie. Wykonuje także prace ziemne oraz wyburzenia.
 • Tornado

  Przemysł maszynowy
  Strona firmy handlowej oferujacej elektronarzedzia, śruby, młoty, wkręty.
 • Rekma Sp. z o.o.

  Bud. drogowe i mostowe
  Firma prowadzi specjalistyczne prace drogowe i lotniskowe, cięcie i frezowanie nawierzchni betonowych i asfaltowych oraz naprawia dylatacje mostowe, spękania i uszkodzenia nawierzchni lotnisk, dróg, autostrad, tras tramwajowych. Jest ponadto dystrybutorem maszyn i urządzeń Crafco.


:: Wiercenie betonu ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.jwalfa.pl

Ulica: Reja 6

Miasto: Jaworzno
Kod: 43-600
NIP: 632-198-27-77

Telefon: 505355378
Opis:

Zajmujemy się wszelkimi pracami z zakresu techniki diamentowej, takimi jak: cięcie betonu, wiercenie otworów cylindrycznych. Posiadamy duże doświadczenie i najnowocześniejszy sprzęt, co pozwala nam sprostać każdemu zadaniu. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.