Podobne strony

 • JURA - Biuro Przewodników Krakowskich

  Inne
  Oferta usług przewodnickich po Krakowie, wynajmu autokarów i busów, rezerwacji noclegów i wstępów itp.
 • krakflava.pl - kulturalnie subiektywna

  Kultura, rozrywka
  Kulturalnie subiektywny krakowski przewodnik klubowo - imprezowy. Zaplanuj weekend w Krakowie!
 • Wycieczki do Krakowa

  Inne
  Dla naszych klientów przygotowaliśmy liczne propozycje tras do zwiedzania. Proponujemy Drogę Królewską, Legendy i tradycje, Listę Schindlera, Śladami Jana Pawła II i wiele innych. Każdy z naszych licencjonowanych przewodników dołoży wszelkich starań by Państwo byli z nas zadowoleni a usługa była na najwyższym poziomie. Posiadamy również szeroką bazę noclegową zarówno dla Gości z "wysokiej półki" jaki i pielgrzymów czy młodzieży szkolnej.
 • Przewodnik po Krakowie

  Przewodniki
  Przewodnik po Krakowie - oprowadzanie w języku polskim, niemieckim lub angielskim. Rynek, Stare Miasto, Kazimierz, Wawel. Zapraszam na spacer ciekawymi zakątkami, nie koniecznie z utartych szlaków i pocztówek, spacer pełen ciekawostek, legend i anegdot pośród urokliwych uliczek tego miasta.
 • Przewodnik po Krakowie

  Turystyka i podróże
  Licencjonowani Krakowscy przewodnicy serdecznie zapraszają do zapoznania się z ofertą portalu. Świadczymy usługi w każdym języku, realizując m.in. takie trasy jak: Droga Królewska, Szlakiem Świętych, Nowa Huta Tour czy bardzo popularny Kazimierz Żydowski. Dla bardziej wymagających przygotowujemy trasy własne, które turysta sam sobie układa i przygotowuje. Jesteśmy młodym zespołem, pełnym zapału, innego spojrzenia na Kraków.


:: Przewodnik po Krakowie ::

Nasza ocena:
Adres: videcracovia.pl

Ulica:

Miasto: Kraków
Kod:
NIP: 9451942772

Telefon: 796795255
Opis:

Strona licencjonowanego przewodnika po Krakowie. Na stronie znajduje się opis poszczególnych propozycji wycieczek oraz zwiedzania muzeów. Dodatkowo istnieje możliwość opracowania planu wycieczki indywidualnej. Będąc przewodnikiem po Krakowie - dawnej siedzibie królów Polski, zawsze staram się tak przybliżać jego historię, by goście zanurzyli się w wyjątkowej atmosferze miasta odbywając jednocześnie jedyną w swoim rodzaju podróż w czasie. Zapraszam!