Podobne strony

 • Polkop

  AGD
  Import i dystrybucja części zamiennych do pralek, lodówek, zmywarek, kuchni gazowych produkowanych przez firmę Merloni oraz środków chemicznych do pielęgnacji sprzętu AGD. Szczegóły - na stronie.
 • Centrum AGD - AD DOMO

  AGD
  Strona Centrum AGD z Bytomia. Firma sprzedaje i naprawia sprzęt gospodarstwa domowego, maszyny do szycia, odkurzacze. Fachowo doradza też w wyborze sprzętu. Na stronie: o firmie, oferta i kontakt.
 • POPULARNA agd części zamienne

  Firmy wg branży
  Jako dystrybutor takich producentów jak Whirlpool, Amica, Indesit, Ibermatic, Hisense, Danfoss, Selfa, Mera, Ariston, Aspen i Światowit Ebrille możemy Państwu zaproponować duży wybór wyrobów najwyższej jakości - części zamiennych do gastronomii, części zamiennych do urządzeń AGD, a także części do wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy (w wypadku dłuższej współpracy udzielamy atrakcyjnych upustów). Ręczymy, iż nasz fachowy personel dołoży wszelkich starań, aby obsłużyć Państwa w najbardziej zadowalający Państwa sposób, a później, korzystając z usług jednej z wiodących w naszym kraju firm kurierskich, dostarczy w możliwie najkrótszym czasie wszystkie zamówione przez Państwa produkty. Szczegółowe informacje na temat naszej oferty można znaleźć na naszej stronie internetowej.
 • POPULARNA części zamienne agd

  Sklepy internetowe
  Firma POPULARNA rozpoczęła swoją działalność w 1990 roku. Przez wiele lat zdobywała doświadczenie i podwyższała kwalifikacje swoich pracowników, tym samym podnosząc jakość oferowanych usług. Firma specjalizuje się w sprzedaży części zamiennych do sprzętów AGD, części oraz komponentów chłodnictwa i klimatyzacji. Oprócz tego proponuje usługi z zakresu profesjonalnego doradztwa. Konkurencyjne ceny oraz kompetentna obsługa to niepodważalne atuty firmy.
 • Części zamienne Beko

  Elektronika
  Strona north.pl oferująca części zamienne do sprzętów agd i rtv wyróżnia się spośród innych olbrzymim asortymentem. Firma ta nastawiona jest głównie na gospodarstwa domowe działa od 2007 roku i od tamtej pory zdobyła sobie już dużą renomę na rynku. Asortyment firmy jest bardzo przejrzyście porozdzielany na odpowiednie kategorie, co powoduje iż znalezienie interesującej nas części nie zajmuje nam dużo czasu.


:: Agregaty chłodnicze ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.mirpol.eu

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Przedsiębiorstwo Mirpol to doskonały dostawca sprzętu AGD oraz sprzętów chłodzących w Polsce. Jeżeli potrzebujesz lodówki, pralki lub klimatyzatora – wybierz się do Mirpol i zakup tam któryś z wspaniałych sprzętów najlepszych firm. Wszystkie produkty są przywożone z zachodu, firma oferuje zarówno nieużywane jak i przechodzone, ale wszystkie w doskonałym stanie. Urządzenia kupione w przedsiębiorstwie Mirpol zapewniają tobie długoletnie użytkowanie i satysfakcję z zakupienia urządzenia doskonałej