Podobne strony

 • Hotel Włókniarz

  Szczyrk
  Hotel Włókniarz w Szczyrku - oferta obejmująca: centrum rehabilitacji i odnowy biologicznej , szkołę jazdy na nartach , wypożyczalnię sprzętu narciarskiego. Możliwość rezerwacji on-line.
 • Hotel3

  wielkopolskie
  Oferta hotelu i restauracji w Swarzędzu. Możliwość organizowania szkoleń.
 • Hotel Gołębiewski

  warmińsko-mazurskie
  Zaproszenie do hotelu mającego swe siedziby w Mikołajkach i Białymstoku. Ciekawa oferta dla turystów indywidualnych, rodzin, a także biznesmenów (możliwość przeprowadzania szkoleń, konferencji, seminariów, spotkań integracyjnych, kongresów oraz imprez o charakterze wystawowo-targowym). Wiele możliwości aktywnego wypoczynku, a także korzystania z restauracji, kawiarni, night clubu.
 • Pałac w Krześlicach

  wielkopolskie
  Pałac w Krześlicach to elegancki i stylowy hotel, centrum konferencyjne oraz Ośrodek Szkolenia Językowego w murach pięknie odrestaurowanego neogotyckiego pałacu.
 • Pomerania - Prywatne Przedsiębiorstwo Turystyczne w Szczecinie

  Hotele i pensjonaty
  Szczecińskie przedsiębiorstwo turystyczne oferuje profesjonalną organizację i obsługę konferencji, szkoleń, wypoczynku indywidualnego i zbiorowego. Firma posiada sieć obiektów hotelowo - gastronomicznych. Tutaj zapoznasz się z warunkami wypoczynku i zakwaterowania w poszczególnych hotelach, pensjonatach, zajazdach oraz campingach.


:: FORUM Edukacja Praktyczna ::

Nasza ocena:
Adres: http://szkolenia-forum.pl/

Ulica: Kuśnierska 8

Miasto: Szczecin
Kod: 70-536
NIP: 852-129-94-60

Telefon: 91-488-57-50, 489-64
Opis:

Ośrodek Edukacyjny FORUM założony przez Annę Hoffmann działa nieprzerwanie i z powodzeniem od kilkunastu lat na polskim rynku szkoleniowym.

Firma organizuje szkolenia otwarte i zamknięte dla firm, instytucji centralnych oraz urzędów z całej Polski.

Tematyka szkoleń dotyczy prezentacji zmian w przepisach prawnych, omawiania trudnych kwestii, rozstrzygania kontrowersji zw. z interpretacja przepisów, systematyzowania wiedzy w różnych dziedzinach, takich jak: podatki i rachunkowość, zamówienia