Podobne strony

  • Sonicare - szczoteczka do zębów

    Stomatologia
    Oferta łódzkiej firmy rozprowadzającej szczoteczki do zębów Sonicare z generatorem fal dźwiękowych, stworzonej w trosce o uśmiech i zdrowie. Prezentacja produktu: informacje i parametry techniczne szczoteczki. Możliwość zakupu przez Internet. Wykaz gabinetów w Polsce, gdzie jest ona polecana.
  • Szczoteczki elektryczne sklep

    Sklepy internetowe
    Sklep sprzedający profesjonalne artykuły do pielęgnacji i higieny jamy ustnej. W ofercie sklepu znajdziemy przede wszystkim szczoteczki elektryczne i irygatory dentystyczne. Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i podlegają gwarancji.


:: PARO-profesjonalna higiena jamy ustnej ::

Nasza ocena:
Adres: www.paro.com.pl

Ulica: Warszawska 16

Miasto: Legionowo
Kod: 05-120
NIP: 5361898143

Telefon: 227320706
Opis:

Oficjalna strona dystrybutora szwajcarskiej marki PARO, która od 45 lat produkuje przy współpracy ze stomatologami i specjalistami ortodoncji najwyższej jakości produkty do higieny jamy ustnej min.szczoteczki manualne, szczoteczki ortodontyczne, szczoteczki soniczne, pasty do zębów, nitki.Owocem badań PARO są rozwiązania chronione międzynarodowym patentami. W 2014 roku PARO rozpoczęło wspólnie z firmą Canny sp.z o.o. dystrybucję swoich innowacyjnych produktów na terenie Polski.