Podobne strony

 • Od A do Z

  Usługi pogrzebowe
  Firma oferuje usługi pogrzebowe, międzynarodowy przewóz zmarłych, i inne.
 • Dom Żałoby "Górecki"

  Usługi pogrzebowe
  Oferta - to kompleksowa obsługa pogrzebów, a dodatkowo firma zajmuje się międzynarodowym transportem zwłok (łącznie z załatwianiem odpowiednich formalności). Na stronie zakładu obejrzeć można zdjęcia oferowanych trumien.
 • Zakład Usług Pogrzebowych

  Usługi pogrzebowe
  Firma Janusza i Urszuli Suskich zapewnia kompleksowe usługi pogrzebowe przez całą dobę (przewóz i przygotowanie zwłok, formalności, trumny, nekrologi, krzyże itp.).
 • Zakład Pogrzebowy "Sotor"

  Usługi pogrzebowe
  Na stronie zakładu znaleźć można wykaz oferowanych przez niego kompleksowych usług pogrzebowych i cmentarnych, a także zdjęcia wybranych trumien i nekrologów. Oprócz tego można tu się zapoznać się z historią firmy, znaczeniem jej nazwy oraz informacjami o właścicielu.
 • Zakład Pogrzebowy "Alpa"

  Usługi pogrzebowe
  Zakład p. Aranowskich świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe przez całą dobę (transport zwłok, obsługa pogrzebu, stypy, odzież i dewocjonalia pogrzebowe itp.).


:: http://firmapokora.pl/ ::

Nasza ocena:
Adres: http://firmapokora.pl/

Ulica: Niepodległości 25

Miasto: Knurów
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Odpowiednią oprawę pogrzebu oraz wszelkimi formalnościami zajmie się doświadczona firma pogrzebowa Pokora, która od 1934 roku istnieje na rynku. Świadczymy profesjonalne usługi pogrzebowe oraz sprzedaż trumien, urn i innych akcesoriów pogrzebowych. Zapewniamy całodobową obsługę i transport zwłok na terenie całego kraju. Stawiamy przede wszystkim na jakość naszych usług, jednak jesteśmy także konkurencyjni cenowo. Zapraszamy do kontaktu z naszymi placówkami.