Podobne strony

 • KARTEX

  Huty i pokrewne zakłady
  Firma specjalizuje się w produkcji wyrobów z drutu, rur, profili zamkniętych i blach. Oferta obejmuje: regały, kojce, kosze sklepowe, osłony kominków, półwyroby do wózków i koksowniki. Strona zawiera informacje o firmie i jej ofercie.
 • Kręgi betonowe

  Firmy wg branży
  Obejmujące swoim zasięgiem teren całego województwa śląskiego przedsiębiorstwo „Wytwórnia wyrobów betonowych Jerzy Gaża” specjalizuje się w produkcji betonowych ławek, trylinek, rynien, rur, czy też płyt ażurowych. Firma posiada wieloletnie doświadczenie, wykorzystuje też w produkcji najnowsze techniki i technologie, przez co klienci finalnie otrzymują wytrzymałe elementy. Siedziba przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Żorach.
 • Rury PCV

  Sklepy internetowe
  FIRMA WIPLAST to wiodący producent i dystrybutor artykułów wodno-kanalizacyjnych z siedzibą w Moszycach, nieopodal Twardogóry. Nasza oferta obejmuje rury kanalizacyjne PVC-PP, rury ciśnieniowe PVC-u i PEHD oraz bogaty wybór kształtek i elementów łączeniowych w atrakcyjnych cenach. BOGATE DOŚWIADCZENIE i zaawansowany proces technologiczny pozwalają nam oferować produkty najwyższej jakości, które charakteryzują się podwyższoną trwałością i precyzją wykonania. W naszej ofercie znajdziecie Państwo r


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: SpyraPrimo - producent studni ::

Nasza ocena:
Adres: http://spyraprimo.pl

Ulica: Darwina 8

Miasto: Mikołów
Kod: 43-190
NIP: 6350009571

Telefon: (32)3300930Kategorie:

Opis:

Jeżeli poszukujesz firmy, jaka zajmuje się produkcją rur oraz kształtek przeznaczonych do budowy podziemnych instalacji kablowych lub sieci rurociągów do przesyłu gazu i wody, zapoznaj się z ofertą Spyra Primo. Prowadzimy naszą działalność od niespełna trzydziestu lat. Dzięki temu zdobyliśmy duże doświadczenie i wielu klientów zadowolonych z naszych usług. Zaufanie odbiorców potwierdza duża liczba uzyskanych referencji. Nasze produkty wykorzystywane są między innymi w górnictwie, zatem muszą spełniać wysokie wymogi w zakresie trwałości, funkcjonalności oraz bezpieczeństwa. Współpracujemy z ośrodkami badawczymi oraz uczelniami, a również wdrażamy nowe technologie, żeby spełnić wszystkie wymagania klientów. Pełną propozycję usług naszego przedsiębiorstwa zamieściliśmy na stronie internetowej.