Podobne strony

 • MOSTOSTAL SIEDLCE

  Konstrukcje metalowe
  Spółka świadczy usługi montażowe, generalnego wykonawstwa obiektów, dostarcza krat pomostowych, systemów regałowych iinnych konstrukcji metalowych. Na stronie informacje o prowadzonej dzialalności, referencje i oferta usług.
 • EWELD

  Maszyny budowlane
  Przedsiębiorstwo sprzedaje urządzenia do cięcia i spawania łukowego oraz gazowego, urządzenia do mechanizacji spawania, materiały eksploatacyjne i sprzęt do budowy rurociągu. W ofercie transformatorowe i falownikowe urządzenia do spawania łukiem stałym i pulsującym do metali lekkich oraz nisko- i wysokostopowych. Urządzenia do cięcia plazmą i materiały dodatkowe do spawania stali konstrukcyjnych, żeliwa i innych w postaci drutów i elktrod.
 • RAUTARUUKKI POLSKA

  Pokrycia dachowe
  Spółka produkuje i sprzedaje blachodachówki, blachy trapezowe i akcesoria w róznych kolorach i wymiarach. Oferta produktów zawierająca wzory i opis technologii na stronie www. Także informacje o firmie, partnerach i jakości na serwerze.
 • LEANN

  Handel wyrobami hutniczymi
  Spółka cywilna jest dystrybutorem hut i sprzedaje wyroby walcowane, gięte, kute oraz ciągnione. Obok sprzedaży świadczy usługi cięcia, spawania i zgrzewania stali.
 • Centrostal Wrocław

  Handel wyrobami hutniczymi
  Skład materiałów budowlanych oraz wyrobów hutniczych. W ofercie m.in.: płyty warstwowe, blachy trapezowe, siatki, dachy, wełna mineralna, maty, pręty, kraty, kątowniki, kasety, konstrukcje stalowe, taśma miedziana, hale przemysłowe. Na stronie wykaz produktów oferty oraz cennik.


:: Euro Mix Stal Warszawa ::

Nasza ocena:
Adres: www.euromixstal.pl

Ulica: Fort Wola 22

Miasto: Warszawa
Kod: 01-258
NIP: 6311076327

Telefon: 22 634-48-00
Opis:

Euro Mix Stal to hurtownia stali i wyrobów hutniczych oferująca wysokiej jakości blachy, rury, profile, pręty, kątowniki, ceowniki i zbrojenia budowlane. Specjalizujemy się również w dostarczaniu zbrojeń prefabrykowanych, wykonywanych w oparciu o dostarczoną dokumentację techniczną. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i w sposób profesjonalny, nie zależnie czy naszym klientem jest duże przedsiębiorstwo produkcyjne czy też osoba prywatna budująca dom. Zachęcamy do współpracy!