Podobne strony

  • Strona Chemika Toksykologa

    Toksykologia
    Ciekawe informacje na temat chemii toksykologicznej i trucizn, wykaz trucizn i środków szkodliwych. Informacje o sposobach ratowania zatrutego.
  • Pomoc Maltańska Kraków

    Organizacje medyczne
    Witryna Służby Medycznej Pomocy Maltańskiej w Krakowie przedstawia jej historię, władze oraz działalność - medyczne zabezpieczenie pielgrzymek i uroczystości religijnych, zawodów sportowych, koncertów, kongresów jak również innych imprez kulturalnych, opieka nad bezdomnymi, osobami w podeszłym wieku. Ponadto na stronie jak zostać Maltańczykiem, kursy pierwszej pomocy, informacje o dotychczasowych akcjach.
  • Marek Mikuła - ratownik RSR SKSR Lublin

    Ratownictwo medyczne
    Strona domowa pana Marka, który jest społecznym ratownikiem Rejonowego Sztabu Ratownictwa SKSR w Lublinie oraz pasjonatem radiołączności; na stronie znajduje się sporo informacji o ratownictwie medycznym - pierwsza pomoc w przypadkach utonięcia, poparzenia, złamań kończyn, krwotoków i innych obrażeń; ponadto nieco o bezpieczeństwie na drogach, pożarnictwie i prewencji kryminalnej.
  • Społeczna Krajowa Rada Ratownictwa

    Ratownictwo medyczne
    Stowarzyszenie inspiruje nowoczesne, systemowe rozwiązania w zakresie organizacji i prowadzenia skutecznych działań ochronno-ratowniczych. Przeczytamy także o pierwszej pomocy, co należy robić w wypadku, czy podczas różnych klęsk żywiołowych, a także o Obronie Cywilnej.
  • Rejonowy Sztab Ratownictwa SKSR w Lublinie

    Ratownictwo medyczne
    Witryna RSR poświęcona ratownictwu życia i mienia, pomocy w nagłych przypadkach wszelkiego rodzaju. Działalność RSR - akcje, współpraca z władzami miasta, linki o tematyce ratowniczo-medycznej i informacyjnej.


:: Promedica - medyczna szkoła policealna ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.szkola-promedica.pl/

Ulica: Jeziołowicza 2

Miasto: Olsztyn
Kod: 10-690
NIP: 7391013015

Telefon: 895335142
Opis:

Medyczna Szkoła Zawodowa PROMEDICA od 14 lat specjalizuje się w kształceniu w zawodach medycznych w Olsztynie takich jak: Technik weterynarii i Technik farmaceutyczny. Oferta obejmuje również kursy i szkolenia z pierwszej pomocy dla osób indywidualnych oraz firm, kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy.