Podobne strony

 • PARO-profesjonalna higiena jamy ustnej

  Medycyna i zdrowie
  Oficjalna strona dystrybutora szwajcarskiej marki PARO, która od 45 lat produkuje przy współpracy ze stomatologami i specjalistami ortodoncji najwyższej jakości produkty do higieny jamy ustnej min.szczoteczki manualne, szczoteczki ortodontyczne, szczoteczki soniczne, pasty do zębów, nitki.Owocem badań PARO są rozwiązania chronione międzynarodowym patentami. W 2014 roku PARO rozpoczęło wspólnie z firmą Canny sp.z o.o. dystrybucję swoich innowacyjnych produktów na terenie Polski.
 • Oficjalny sprzedawca Philips Sonicare

  Sklepy internetowe
  Profesjonalny sklep z towarami marki Philips Sonicare to oficjalny partner handlowy Philips Polska. W ofercie posiada wszystkie produkty Philips Sonicare takie jak szczoteczki soniczne, irygatory dentystyczne i końcówki wymienne do szczoteczek i irygatorów. Wysoka jakość towarów Philips Sonicare i wysoka kompetencja obsługi sprawiają, że sklep zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.
 • Kosmetyki do zębów, sklep stomatologiczny w Krakowie

  Medycyna i zdrowie
  Profilactica to profesjonalne miejsce oferujące produkty do pielęgnacji zębów. Posiadamy duży wybór past wybielających, enzymatycznych, na nadwrażliwość oraz krwawienie dziąseł. Mamy również artykuły dla osób posiadających problem z nieświeżym oddechem, skrobaczki do języka, gumy dentystyczne oraz żele i tabletki do ssania na halitozę. Osobną grupę produktów tworzą artykuły do higieny protez: kleje, szczoteczki do czyszczenia protezy, tabletki, płyny do ich codziennej pielęgnacji oraz pudełka.
 • Szczoteczki soniczne

  Sklepy internetowe
  Szczoteczka soniczna to szczoteczka wykonana w jednej z najlepszych i najnowszych technologii. Wykorzystuje ona ruch wymiatający by jeszcze skuteczniej czyścić Twoje zęby także w przestrzeniach między zębowych i wzdłuż linii dziąseł. W naszej ofercie znajdziesz wszystkie modele tych elektrycznych szczoteczek do zębów, a także bogaty wachlarz końcówek.
 • Sklep ze szczoteczkami elektrycznymi

  Sklepy internetowe
  Sklep internetowy oferujący szczoteczki elektryczne i soniczne oraz akcesoria służące do pielęgnacji jamy ustnej. W asortymencie sprzęt popularnych producentów takich jak Oral-B oraz Panasonic. Wszystkie produkty objęte są w pełni oryginalne i objęte gwarancją producenta. Oprócz szczoteczek można zakupić u nas środki takie jak pasty do zębów i płyny do płukania ust. Każdy klient może liczyć na fachowe doradztwo i pomoc w zakupach.


:: Polkard Bis Sp. z o.o. - Dystrybutor produktów Waterpik ::

Nasza ocena:
Adres: www.polkardbis.pl

Ulica: Żołnierska 41A

Miasto: Olsztyn
Kod: 10-560
NIP: 7392957250

Telefon: 89 5328777
Opis:

Polkard Bis Sp. z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem produktów amerykańskiej marki WATERPIK, produkującej irygatory, szczoteczki soniczne i flosery. Produkty tej marki to przede wszystkim urządzenia do profesjonalnej higieny jamy ustnej. Polkard Bis Sp. z o.o. dystrybuuje również implanty i narzędzia stomatologiczne włoskiej firmy LEONE. Między innymi są to śruby Hyrax i śroby Fisher.