Podobne strony

 • Karramba - zabawy linowe i prace wysokościowe

  Inne
  Firma organizuje zabawy linowe, które urozmaicają wszelkiego rodzaju konferencje, szkolenia i pikniki. Nadzór prowadzą instruktorzy Polskiego Związku Alpinizmu. Ponadto firma wykonuje także prace na wysokościach technikami alpinistycznymi. Szczegóły oferty i zdjęcia - na stronie.
 • Usługi alpinistyczne,prace wysokościowe

  Inne
  Jesteśmy firmą specjalizującą się w pracach wysokościowych wykonywanych technikami alpinistycznymi w miejscach trudno dostępnych. Przyjmujemy zlecenia wszelkiego rodzaju wymagające wykorzystania specjalistycznych technik wysokościowych. Gwarantujemy niskie ceny i profesjonalizm naszych usług.
 • Alpinistyczne prace wysokościowe - Erato

  Inne
  Erato. Specjalizujemy się w profesjonalnych pracach wysokościowych z użyciem sprzętu alpinistycznego. W naszej ofercie znajdują się m.in.: przycinanie wycinka drzew, mycie szyb i elewacji, rozbiórki kominów, montaż instalacja anten. Wykonujemy wszelkie prace remontowe, budowlane, montażowe czy porządkowe na wysokości. Serdecznie zapraszamy do współpracy.
 • SAT-SYSTEM

  Usługi ogólnobudowlane
  Projektowanie, Montaż, Serwis Instalacji antenowych, satelitarnych, zbiorczych, hotelowych, pay-tv, komputerowych, monitorujących, alarmowych, domofonowych, multimedialnych, audio-video, telefonicznych, elektrycznych, doradztwo.
 • Montaż anten satelitarnych i naziemnych

  Inne
  Oferujemy montaż i ustawianie anten satelitarnych i naziemnych wszystkich platform cyfrowych. Zbiorcze systemy antenowe w domach jednorodzinnych. Naprawa i ustawianie istniejących instalacji. Montaż domofonów, alarmów, sieci internetowych. Prace elektroinstalacyjne. Instalacje elektryczne. Pogotowie komputerowe. Zapewniamy profesjonalizm usług i fachową pomoc oraz gwarancję na nasze usługi. Proponujemy korzystne warunki współpracy dla sieci kablowych, punktów sprzedaży platform cyfrowych oraz sieci internetowych w zakresie prac instalatorskich. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej.


:: Montaż anten - Celtron ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.celtron.com.pl/

Ulica: Szparagowa 6

Miasto: Wrocław
Kod: 52-311
NIP:

Telefon:
Opis:

Skuteczność działania oraz terminowość to nasze najważniejsze cechy. Jesteśmy solidną firmą z doświadczeniem, której głównym zadaniem jest montaż anten telewizyjnych, DVB-T oraz anten radiowych. Posiadamy sprawny i wydajny serwis anten, który gwarantuje wykonanie skutecznych napraw oraz niezbędnych kalibracji związanych z antenami. Jeśli interesuje Państwa montaż, serwis lub ustawianie anten, wówczas zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.