Podobne strony

 • Danstal

  Handel wyrobami hutniczymi
  Przedsiębiorstwo usługowo-handlowe w branży wyrobów hutniczych i armatury przemysłowej. W stałej ofercie rury, akcesoria rurowe, blachy czarne i armatura przemysłowa z kolanami hamburskimi, łukami gładkimi, trójnikami, kompensatorami.
 • UNITEX S.A. - przedstawicielstwo firm zagranicznych

  Przemysł maszynowy
  Przedstawicielstwo KWD, Reich (sprzęgła), Schroedahl (zawory dwufunkcyjne), Balteau NDT (defektoskopy rtg), Querschneider Service (przekrawacze), Redex (urządzenia hutnicze), ASG (przekładnie). Na stronie: o firmie, produkty, informacje techniczne i kontakt.
 • Macro-Pool - urządzenia dla przemysłu

  Branże inne
  Oczyszczalnia - urządzenia dla przymysłu. Firma zajmuje się kompletacją dostaw, montażem i serwisem urządzeń przemysłowych. Na stronie szczegółowa oferta.
 • Hosemann Polska - specjalistyczne elementy przemysłowe

  Firmy wg branży
  Firma z Chorzowa (województwo śląskie) oferująca elementy przemysłowe wykorzystywane między innymi w branży ciężkiej metalowej, górnictwie, przemyśle chemicznym oraz w energetyce. Hosemann Polska jest producentem i dostawcą kompensatorów, węży metalowych oraz gumowych, opasek metalowych, złącz Camlock, rur precyzyjnych i wielu innych specjalistycznych produktów dostosowanych do pracy w bardzo trudnych warunkach.
 • WITZENMANN

  Firmy wg branży
  Przedsiębiorstwo Witzenmann Polska Sp. z o.o. to wytwórca elastycznych elementów metalowych. Siedziba naszej firmy mieści się w Warszawie, a produkcja w Olkuszu. Proponujemy: węże metalowe, kompensatory, mieszki metalowe i mocowania rurociągów. Posiadamy węże faliste, jakie są całkowicie szczelne. Używa się ich do przewodzenia cieczy i gazów pod ciśnieniem albo jako przewody próżniowe. Gwarantujemy Państwu niepowtarzalność oraz bardzo wysoką postać sprzedawanych przez nas artykułów. Zapewniamy bardzo atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Więcej wiadomości zamieściliśmy na naszej stronie internetowej.


:: Kompensatory ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.uxor.com.pl

Ulica: Gen. J. Hauke Bosaka 9B

Miasto: Wrocław
Kod: 50-447
NIP:

Telefon: 71 707 24 12
Opis:

Kompensatory metalowe mieszkowe dla budownictwa, przemysłu stoczniowego, spożywczego, chemicznego i innych. Parametry pracy (średnice, ciśnienia, temperatury, przemieszczenia etc.) wg danych Zamawiającego. Krótkie terminy, dobra jakość i cena. W ofercie posiadamy kompensatory tkaninowe z tkanin szklanych, powlekanych PTFE, zbrojonych i innych. Zastosowanie w instalacjach bez lub niskociśnieniowych i do wysokich temperatur.