Podobne strony

 • Call Center Poland S.A.

  Telemarketing
  Call Center Poland jest firmą specjalizującą się w telemarketingu. Oferta obejmuje: telemarketing przychodzący i wychodzący, bazy danych (budowa i zarządzanie), szkolenia, doradztwo biznesowe, a także windykację należności. Oprócz oferty firmy informacjach o klientach i partnerach na stronie znajdziesz cztery kamery rejestrujące wszystko to co dzieje się w biurach firmy.
 • Żyrardowskie Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości

  Inicjatywy społ.-polityczne
  Organizacja realizuje swój główny cel (wspomaganie rozwoju przedsiębiorczości i inicjatyw lokalnych) przez organizowanie szkoleń biznesowych (jak uruchomić firmę, podatki, psychologia przedsiębiorczości, zarządzanie kapitałem, aspekty prawne), kursów komputerowych (Windows, arkusz MS Excel, PowerPoint, Internet i poczta elektroniczna) oraz udzielanie pożyczek dla osób rozpoczynających działalność.
 • GREEN s.c.

  Atrakcje i organizacja imprez
  Firma specjalizuje się w organizowaniu konferencji, szkoleń z zakresu kontaktu z mediami, organizacja impez artystyczno-charytatywnych, promowaniu wizerunku klienta i produktu, PR medyczny. Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na stronę lub zadzwoń.
 • Psychologia w biznesie - szkolenia - Ewa Kosak

  Kursy biznesowe
  Na stronie znajdzesz ofertę szkoleń biznesowych dla firm prowadzonych przez mgr Ewę Kosak, wykładowcę z dziedziny psychologii, trenera - konsultanta.
 • Centrum Biznesu i Szkoleń "Prestiż"

  Kursy biznesowe
  Wizytóka firmy szkoleniowo-doradczej. Znajdziesz tu informacje o organizowanych szkoleniach i dane samej formy.


:: http://szkoleniasemper.pl/ ::

Nasza ocena:
Adres: http://szkoleniasemper.pl/

Ulica: Poznańska 43

Miasto: Warszawa
Kod: 12-431
NIP:

Telefon:
Opis:

Szkolenia są obecnie niezbędnym elementem w biznesie, ponieważ podnoszą jakość oraz wydajność pracowników, a to bezpośrednio przekłada się na renomę firmy i jej wyniki finansowe. Dlatego serdecznie zapraszamy na stronę firmy SEMPER, która proponuje szkolenia dla telemarketerów, szkolenia z negocjacji czy marketingu. Umożliwiamy szkolenie pracowników z każdego szczebla oraz z każdej branży. Ciekawą ofertą są także szkolenia dla pracowników urzędów. Zapraszamy do kontaktu.