Podobne strony

 • Cermat

  Materiały wykończeniowe
  Firma sprzedaje artykuły sanitarne, kleje, systemy gipsowe, wanny, ceramikę łazienkową i inne. W witrynie informacja o asortymencie oraz adresy.
 • Argos

  Farby i lakiery
  Hurtownia farb i lakierów. Prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną. W ofercie posiada szpachle, kleje, narzędzia malarskie, autorenolaki.
 • P.Z. - BUD Sp. z o.o. - Przedsiębiorstwa Zaopatrzenia Budownictwa

  Składy budowlane
  Firma zajmuje się sprzedażą materiałów w zakresie zaopatrzenia przedsiębiorstw zajmujących się budownictwem mieszkaniowym, przemysłowym oraz infrastrukturą techniczną - również w przypadku eksportowych zadań budowlanych. Szczegóły - na stronie.
 • VINCI - Sklep on-line dla plastyków

  Materiały dla artystów
  Sklep oferuje materiały artystyczne dla plastyków i hobbystów (farby, podobrazia, materiały pozłotnicze itd).
 • Obrazy nowoczesne

  Firmy wg branży
  Oferujemy wyjątkowe obrazy malowanie ręcznie – będą wspaniałą ozdobą każdego domu i mieszkania, a także firmy. Każdy obraz tworzony jest przez utalentowanego malarza i ma indywidualny rys. W ofercie znajdują się obrazy o różnorodnej tematyce, w tym tryptyki i obrazy składające się z czterech i pieciu części. Obrazy dostępne są w wersji malowanej na płycie MDF lub na płótnie bawełnianym. Gwarantujemy także atrakcyjne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i złożenia zamówienia!


:: e-Plastyczne.pl, sklep plastyczny ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.e-plastyczne.pl

Ulica: Gąsienicowa 13

Miasto: Warszawa
Kod: 04-521
NIP:

Telefon:
Opis:

E-plastyczne.pl to świetnie zaopatrzony internetowy sklep plastyczny dla hobbystów oraz profesjonalistów. Wiele działów zainteresuje rysowników, malarzy, grafików, wielbicieli sztuki decoupage. Na klientów czekają farby olejne phoenix a także farby wodne, olejowe, akrylowe, pędzle, palety, sztalugi, płótna. Dostępna także kaligrafia chińska oraz japońska – zestawy szablonów, plastronów, bambusów do pisania oraz papierów ryżowych. W sklepie można nabyć także kleje, ozdoby jubilerskie, materiały d