Podobne strony

 • Delta s.c.

  Wysypiska, złomowanie
  Strona firmy zajmującej się obrotem surowcami wtórnymi metali nieżelaznych, przerobem złomów oraz ich eksportem i importem. Na stronie, poza ściślejszymi informacjami o firmie, znajdziesz oferty kupna i sprzedaży złomu.
 • AlNiCo

  Handel wyrobami hutniczymi
  Firma prowadzi hurtowy skup złomu metali nieżelaznych, stali stopowych, metali rzadkich oraz zgarów (aluminium, brązu, mosiądzu). Na stronie: informacje o firmie, cennik i dane kontaktowe.
 • ATOL Sp. z o.o.

  Przemysł papierniczy
  Firma zajmuje się odbiorem opakowań i odpadów oraz niszczeniem dokumentów i recyklingiem. Pozyskuje, przetwarza i dostarcza różne gatunki makulatury dla większości zakładów papierniczych w kraju.
 • Schredder s.c. skup metali kolorowych

  Firmy wg branży
  Schredder to zlokalizowane w Jastrzębiu-Zdroju przedsiębiorstwo działające w branży utylizacji odpadów i recyklingu. Schredder zajmuje się skupem różnego rodzaju surowców - złomu stalowego, strzępionego, metali nieżelaznych, stali stopowych, a także makulatury czy bardzo groźnych dla środowiska akumulatorów samochodowych. Zakład zapewnia kontrahentom atrakcyjne ceny oraz płatność gotówką. Schredder posiada własny transport oraz kontenery przeznaczone do magazynowania i transportu odpadów.
 • Goździk Beata skup tworzyw sztucznych

  Firmy wg branży
  Goździk Recykling jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży recyklingu. Funkcjonuje w Uhowie w powiecie białostockim. Goździk Recykling prowadzi skup tworzyw sztucznych oraz makulatury. Przedsiębiorstwo ma wszystkie potrzebne do kierowania tego typu działalności zezwolenia, co zapewnia Państwu gwarancję, że szczególną wagę przywiązuje do dbania o środowisko naturalne. Odbiorcami firmy są zarówno duże firmy oraz instytucje jak i osoby indywidualne. Goździk Recykling ma samochody ciężarowe przez co może jednorazowo zabrać dużą ilość materiałów do przetworzenia. Jeżeli mają Państwo odpady nadające się do przetworzenia firma zachęca do podjęcia współpracy. Więcej informacji na temat aktywności Goździk Recykling znajdziecie Państwo na stronie internetowej.


:: Myszkowska 31 ::

Nasza ocena:
Adres: http://pphuorion.pl

Ulica: Myszkowska 31

Miasto:
Kod: 42-350
NIP:

Telefon: 343142217
Opis:

W Poraju mieści się siedziba firmy Orion od wielu lat aktywnej w branży gospodarki odpadami. Zajmujemy się skupowaniem tektury litej i falistej, książek, czasopism oraz innych rodzajów makulatury. Przyjmujemy odpady poprodukcyjne, folie oraz pojemniki z tworzyw sztucznych. Cena za odbierane surowce zależy od ich ilości oraz odległości od klienta. Dzięki odpowiednio przystosowanym pojazdom możemy szybko oraz efektywnie przewozić nawet duże ilości odpadów.