Podobne strony

 • Cezary Szary - Bioenergoterapia

  Usługi bioenergoterapeutyczne
  Najpierw spowodował ustąpienie bólu głowy u swego szkolnego kolegi. Nie przypuszczał wówczas, że przynoszenie ulgi potrzebującym może stać się jego powołaniem. Cezary Szary - bioenergoterapeuta - jest najskuteczniejszy w następujących przypadkach: bóle migrenowe, bóle kręgosłupa i stawów, nerwobóle, zapalenie zatok, stany lękowe, depresja, bezsenność, nerwice, choroby układu moczowego, oddechowego, pokarmowego, krążenia, choroby serca, moczenie nocne u dzieci, porażenie mózgowe, choroby kobiece, prostata (zapobieganie i leczenie). Na stronie oferta gabinetów oraz podstawowe informacje o bioenergoterapii.
 • Psychotroniczna Panorama

  Serwisy informacyjne
  Jeśli szukasz kogoś, kto przepowie dla ciebie przyszłość lub nie wiesz gdzie masz się udać o pomoc w wyleczeniu uciążliwego schorzenia, zajrzyj na stronę. Znajdziesz tutaj ogłoszenia firm z takich branż jak: radiestezja, bioenergoterapia, ziołolecznictwo czy psychologia i na pewno znajdziesz u nich pomoc.
 • Centrum Natura

  Medycyna i zdrowie
  CENTRUM NATURA świadczy usługi z zakresu bioenergoterapii, bioterapii, masażu leczniczego i homeopatii. W tym celu zatrudnia renomowanych bioenergoterapeutów i uzdrowicieli. Pragniemy zaprezentować naszego bioterapeutę TADEUSZA CZARNEGO: Specjalnością tego uzdrowiciela jest kręgarstwo, a w szczególności leczenie wad postawy u dzieci. Adres naszego ośrodka: - ul. Szlak 26, 31-153 Kraków.
 • Uzdrowiciel - jasnowidz Mariusz Bryk | Rozwój Duchowy

  Medycyna i zdrowie
  Uzdrowiciel-Jasnowidz Mariusz Bryk Spotkania w Warszawie, Katowicach, we Wrocławiu, Opolu, a także na terenie całej Polski przez skype. W trakcie prowadzenia - współpracy dowiesz się. •co to jest medycyna naturalna i jakie daje korzyści •jak naturalnie pozbyć się dolegliwości •co jest najważniejsze podczas regeneracji organizmu •dlaczego oczyszczanie organizmu stanowi podstawę w leczeniu •co to jest polaryzacja komórek •jaki wpływ ma uzdrawianie energią na stan zdrowia
 • Uzdrowiciel Egzorcysta Romuald Statkiewicz

  Medycyna i zdrowie
  OCENA STANU ZDROWIA ciała i stanu ducha (aury) z oczyszczeniem. Możliwa telefonicznie! Uzdrowienie z chorób, dolegliwości ziemskiego ciała. Udzielam informacji dotyczącej zdrowia, ducha i życia. Podaję przyczyny chorób, dlaczego powstały, jak żyć, co robić aby zachować zdrowie. Zasady odżywiania ciała. Psychiczne urazy powypadkowe, emocjonalne uzdrowienie. Oczyszczanie z urazów i skutków przeżyć pod silnym działaniem stresu… Doświadczenie i posiadana siła umożliwia pomoc wielu potrzebującym!


:: Leczenie energią ::

Nasza ocena:
Adres: http://ezoteryczneporady.pl

Ulica: Hugona Kołłątaja 7

Miasto: Mysłowice
Kod: 41-400
NIP:

Telefon:
Opis:

Dzięki owocnej pracy staliśmy się specjalistami w zakresie porad ezoterycznych. Nasze główne aktywności to udzielanie porad związanych z uzdrawianiem, leczeniem czy też jasnowidzeniem. Wielu z naszych klientów poleca nas swoim znajomym oraz rodzinie.