Podobne strony

 • Usługi geodezyjne i wycena nieruchomości w Olsztynie.

  Firmy wg branży
  Geopunkt Anna Matczak to firma w której pracują geodeci z wieloletnim doświadczenie zawodowym oraz dysponują sprzętem najwyższej dokładności. Wykonujemy między innymi: pomiary sytuacyjno-wysokościowe, mapy do celów projektowych, tyczenie obiektów budowlanych,sieci podziemnych i naziemnych uzbrojenia terenu, podziały nieruchomości, wznowienia punktów granicznych,wyceny nieruchomości.
 • JAN BRZÓSKA, ANDRZEJ DRZAZGA rozgraniczenia nieruchomości Gdynia

  Prawo i podatki
  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Biura Usług Geodezyjnych Jan Brzóska Andrzej Drzazga, którego siedziba znajduje się w Gdańsku. Jesteśmy doświadczoną firmą świadczącą usługi geodezyjne na obszarze trójmiasta i okolic. Na rynku istniejemy już od 1993 roku i przez ten czas zdobyliśmy duże doświadczenie, wielu zadowolonych klientów i bogate referencje. Wykonujemy niezbędne pomiary, sporządzamy mapy, wytaczamy granice działek oraz wykonujemy podziały nieruchomości.
 • www.debet.gda.pl

  Firmy wg branży
  Planują Państwo budowę i macie potrzebę wytyczenia obiektów budowlanych, tras, sieci uzbrojenia terenu lub urządzeń podziemnych na terenie województwa pomorskiego? Zapraszamy do skorzystania z usług geodezyjno-kartograficznych firmy Debet w Pruszczu Gdańskim. Oferujemy obsługę inwestycji dużym firmom z branży energetycznej, telekomunikacyjnej oraz sieci wodno-kanalizacyjnych, a także projektowej. Możecie Państwo liczyć na nasze kompetencje i dogłębną wiedzę w zakresie pomiarów geodezyjnych popartą ponad 20letnim doświadczeniem. Zapraszamy!


:: GEO-LAF geodeci Olsztyn ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.geodetaolsztyn.com

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon: 896126396
Opis:

Poszukujesz kompetentnego geodety? A być może chcesz podzielić nieruchomość i szukasz fachowej firmy, która to wykona? Dobrze trafiłeś! Przedsiębiorstwo Geo - Lab specjalizuje się w kompetentnej obsłudze geodezyjnej. Proponujemy Państwu całą obsługę inwestycji, mapy do celów projektowych 2D i 3D, pomiary powykonawcze, podział nieruchomości, sporządzanie dokumentów do celów prawnych, geodezję kolejową, wznowienie granic i wiele innych.