Podobne strony

 • Zespół Tańca Ludowego "Kos"

  Taniec
  Na stronie zespołu znajdziemy informacje o jego działalności, historii, poznamy jego osiągnięcia, repertuar oraz przejrzymy galerię.
 • Ptaki spotykane w lesie

  Ptaki
  Na stronie znajdziesz opisy i zdjęcia ptaszków na jakie możemy napotkać podczas leśnych wędrówek i spacerów.
 • Biuro Turystyczne Axet

  Biura podróży
  Biuro przedstawia ofertę wypoczynku w Grecji, Chorwacji, Bułgarii oraz Hiszpanii. Zapoznaj się z propozycją kolonii, obozów oraz wycieczek. Tutaj zobaczysz również zdjęcia z wakacji.
 • Wakacje z polskimi biurami podroży

  Dyskusje o podróżach
  Autorka strony opisała tutaj swoje wrażenia z wakacji spędzonych z polskimi biurami podróży (wczasy w Grecji oraz Hiszpanii).
 • Biuro Turystyki Aktywnej FUNCLUB

  Biura podróży
  Biuro proponuje wypoczynek nad wodą i nie tylko. Zaprasza na gorące lato 2002 do: Baz Sportów Wodnych w Chorwacji (Orebić) i Grecji (Kokino Nero), na Studenckie Lato Za Granicą (Makarska, Paralia Olimpijska, Lloret de Mar oraz w wiele innych miejsc. Także oferta sylwestrowa.


:: GreckieWycieczki.pl - Santorini ::

Nasza ocena:
Adres: http://greckiewycieczki.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Chcesz poznać ciekawe informacje i fakty o Grecji. Zobaczyć, jakie potrawy lokalnej kuchni warto spróbować, gdzie warto się zatrzymać, co zwiedzić? Jeśli tak, to koniecznie już teraz powinieneś zdecydować się na odwiedzenie strony internetowej Greckie Wycieczki. Jest to profesjonalny portal o podłożu turystyczno-handlowym. Znajdziesz na nim nie tylko informacje, lecz także oferty biur turystycznych a wyjazdy do Grecji.