Podobne strony

 • Amigo

  Inne
  Strona firmy prowadzącej sklep z akcesoriami do jazdy konnej (formularze zamówieniowe oraz oferta na stronie). Ponadto znajdziesz tutaj trochę informacji na temat klubu jeździeckiego.
 • jazdakonna.pl

  Konie
  Witryna to baza adresowa, w której znaleźć można adresy ośrodków i klubów jeździeckich w wybranym przez siebie województwie, a także adresy w następujących kategoriach: sklepy, lekarze weterynarii, hipoterapia, podkuwacze, transport koni, pensjonat dla koni, hodowla i sprzedaż koni.
 • Sklep jeździecki

  Firmy wg branży
  W naszej ofercie znajdą Państwo pasze i suplementy dla koni, akcesoria do stajni oraz upominki o tematyce okołojeździeckiej dla najbliższych. Szeroki asortyment akcesoriów jeździeckich: patów, palcatów, ostróg, rękawiczek, kasków i kamizelek, sztybletów i czapsów, oficerek i dodatków jak również odzieży specjalnej na zawody. Przy zamówieniu powyżej kwoty 300zł wysyłamy do Państwa kupione przedmioty zupełnie za darmo! Przyjmujemy zwrot zamówionych u nas produktów w przeciągu 10 dni od daty ich za
 • Sklep jeździecki Horsepol

  Sklepy internetowe
  Horsepol to portal internetowy z wszechstronną ofertą fachowych produktów dla jeźdźca i konia. Sklep zajmuje się dystrybucją artykułów do jeździectwa takich jak np.: książki oraz kasety, odzież konkursową, upominki, odzież jeździecka, sztylpy i chapsy, rękawiczki, ostrogi, lassa oraz ogłowia. Każdy dżokej może liczyć na m.in. dobranie odzieży czy obkupienie się w kasety. Z kolei dla konia są do wyboru wszelkiego typu dodatki używane w trakcie przejażdżek oraz do pielęgnowania na co dzień. Zachęc
 • Equista - with passion for all that is equestrian

  Sport
  Equista.pl - Tworzona z pasji do koni i wszystkiego co jest z nimi związane. Sport, hodowla, styl - najciekawsze informacje w jednym miejscu.


:: Sprzęt jeździecki ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.equishop.com

Ulica: Aleja Korfantego 105

Miasto: Katowice
Kod: 40-161
NIP: 9541960124

Telefon: +48 32 782 45 68
Opis:

Equishop to największy w Polsce salon ze sprzętem do jazdy konnej oraz nowoczesny internetowy sklep jeździecki. Oferujemy sprawdzony sprzęt, akcesoria i odzież do jazdy konnej od producentów z segmentu premium (wśród nich m.in. Kingsland, Prestige Italia czy Samshield).