Podobne strony

  • CZARGRAF torby papierowe warszawa

    Firmy wg branży
    Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu firmę Czargraf z Warszawy, jaka oferuje Państwu oryginalną metodę na wyróżnienie się z tłumu. Od 20 lat zajmujemy się produkcją przeróżnego rodzaju torebek papierowych, które znajdują swoje zastosowanie jako torebki prezentowe, ślubne, na wino oraz jako nośnik reklam. Dowolnie mogą Państwo wybrać wielkość, rodzaj folii oraz kolor sznurka. Nasze artykuły robione są ręcznie przez ludzi z pasją, zamieszkujących tereny wiejskie. Wybierając naszą torebkę mają Państwo pewność najwyższej jakości wykonania z dbałością o każdy szczegół. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na jakiej znajdą Państwo dogłębne informacje na temat naszej działalności.
  • PALKO-PLAST

    Firmy wg branży
    Producent toreb foliowych, firma Palko-Plast, jest specjalistą z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Firma na Państwa zlecenie zajmie się wykonaniem wysokiej klasy toreb reklamowych. W jej propozycji znajdują się torby typu koszulka oraz market. Mogą Państwo wybrać jej grubość czy rozmiar. Producent proponuje także bogaty wybór kolorów. Na torbie może zostać ponadto zamieszczone logo Państwa firmy bądź dowolny nadruk. Produkty producenta wykonywane są z miękkiej i wytrzymałej folii LDPE. Każde zlecenie tarkowane jest indywidualnie, z troską o jakość wykonania. Szczegóły oferty producenta jak i cennik usług zamieszczone są na stronie internetowej.


:: CZARGRAF POPŁAWSKI WALDEMAR producent toreb papierowych ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.czargraf.eu

Ulica: Parowcowa 10b

Miasto: Warszawa
Kod: 02-455
NIP:

Telefon: 609453521
Opis:

Powierzając wykonanie artykułów promocyjnych firmie Czargraf z Warszawy, dostają Państwo gwarancję, że zamówiony asortyment będzie jedynie najwyższej jakości. Stawiamy na odpowiedzialną współpracę ze wszystkimi zamawiającymi oraz na nowoczesne technologie. Mogą u nas Państwo zamówić nie tylko wysokiej jakości torby papierowe, ale także ulotki, broszury, kalendarze, naklejki podłogowe i między innymi papier służbowy.