Podobne strony

 • ATJ Lingwista

  Biura podróży
  Zagraniczne kursy językowe. Oferta obejmuje niemiecki, francuski i angielski. Tego ostatniego możesz się uczyć w różnych miejscach na Ziemi.
 • Zakład Filologii Germańskiej UMCS w Lublinie

  Filologie
  Prezentacja historii Zakładu, jego pracowników, publikacji książkowych, sympozjów naukowych oraz tematyki badań (kultura i literatura niemieckojęzyczna).
 • Instytut Filologii Germańskiej Uniwersytetu Szczecińskiego

  Filologie
  Przedstawienie Instytutu - skład osobowy, działalność naukowa (glottodydaktyka, lingwistyka komputerowa, literatura niemieckojęzyczna).
 • NKJO Bydgoszcz

  Kursy dla lektorów
  Trzyletnia szkoła państwowa przygotowująca do zawodu nauczyciela języka francuskiego, angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego. Absolwenci mają zagwarantowane prawo do nauczania w szkołach podstawowych i średnich oraz możliwość uzyskania dyplomu ukończenia wyższych studiów zawodowych z tytułem licencjata; witryna pięciojęzyczna.
 • Lingua Care International

  Tłumacze
  Witryna poświęcona komunikacji międzykulturowej i językom europejskim (angielski, francuski, włoski, rosyjski, polski); firma zajmuje się szkoleniami, przygotowywaniem do egzaminów oraz tłumaczeniami


:: Rotkel ::

Nasza ocena:
Adres: http://rotkel.pl/

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Rotkel.pl - firma mająca wieloletnią praktykę w realizowaniu usług w zakresie języka niemieckiego. Głównie dotyczą one adiustacji, korekty, tłumaczenia i redakcji treści polsko-niemieckich z dziedziny marketingowej, publicystycznej, dziennikarskiej oraz popularnonaukowej. Swoim klientom gwarantuje: profesjonalizm, skrupulatność oraz szybkość podczas wykonania zamówień. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną na stronie rotkel.pl