Podobne strony

 • PPH "Polimarky"

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Przedsiębiorstwo produkuje rury kanalizacyjne, instalacyjne w tym do instalacji wodnych, ciepłowniczych oraz telekomunikacyjnych. Na stronie prezentacja programu produkcji, danych eksploatacyjnych, parametrów uzytkowych, posiadanych aprobat i atestów. Firma posiada certyfikat ISO 9002
 • MAGA

  Elektryka - sprzęt, usługi
  Zakład zajmuje się remontami i naprawami sieci energetycznych, ciepłowniczych, centralnego ogrzewania i wodno-kanalizacyjnych. Prowadzi montaż i zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji metalowych. W serwisie wykaz prowadzonych prac oraz dane adresowe.
 • Mora Polska sp. Z o.o.

  Technika grzewcza
  Spółka sprzedaje kuchnie, pochłaniacze i kotły grzewcze. Na stronie do pobrania plik z obszernymi informacjami o produktach grzewczych, dane katalogowe wyposazenia kuchennego i adresowe.
 • INSTAL PROJEKT

  Technika grzewcza
  Zakład produkcji grzejników stacjonarnych i przenośnych w różnych wersjach i właściwosciach użytkowych. W witrynie katalog produktów, akcesoriów dodatkowych, opisy techniczne, dane adresowe.
 • Metal ERG

  Technika grzewcza
  Zakład produkuje piece opalane słomą oraz promienniki ceramiczne gazowe oraz osprzęt do hydrauliki siłowej, zawory, reduktory i inne drobne elementy instalacyjne. Na stronie galeria produktów oraz dokładne dane techniczne i walory eksploatacyjne.


:: Ogrzewanie domu - Pnd Polska ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.pndpolska.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

PND Polska jest specjalistą w zakresie technologii, jakich zadaniem jest oszczędzanie energii. Zajmuje się projektowaniem budynków energooszczędnych bądź pasywnych, w tym również domów mieszkalnych. Na życzenie klienta może również przystosować wykonany już projekt. Ponadto, oferowane są pompy ciepła oraz ogrzewanie podczerwienią. Firma montuje pompy ciepła oraz proponuje systemy grzewcze dla dużych powierzchni.