Podobne strony

 • BAMOR kontenery producent Szczecin

  Firmy wg branży
  W Resku, w województwie zachodniopomorskim, mieści się firma Bamor. Jest ona wytwórcą kontenerów. Jest to zakład z ponad 50-letnim doświadczeniem na rynku. Jej głównym przedmiotem działalności jest produkcja oraz renowacja kontenerów. Ich wykorzystanie może być różnorodne. Na ogół wykorzystywane są jako punkty handlowe, usługowe, mieszkalne, socjalne oraz biurowe. Firma wykonuje także konstrukcje stalowe. Wyspecjalizowana załoga, duże doświadczenie i solidne zaplecze techniczne pozwalają świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Jej produkty odznaczają się dużą trwałością i wysoką jakością. Cały zakres usług firmy odnajdą Państwo na stronie internetowej.
 • JUMAR asenizacja szczecin

  Firmy wg branży
  Mamy przyjemność zaprezentować Państwu firmę Jumar z Mierzyna, jaka zachęca do zapoznania się z przygotowaną ofertą. Zajmujemy się wywozem ścieków, opróżnianiem szamb, a także wywozem odpadów komunalnych, pobudowlanych i zawierających azbest lub eternit. Zabieramy je z posesji prywatnych, biur, budynków administracyjnych oraz wspólnot mieszkaniowych. Oprócz tego w naszej propozycji znajdą Państwo sprzedaż kruszyw: żwir, piasek zasypowy, piasek płukany oraz gruz kruszony. Do realizowania prac używamy tylko nowoczesnego sprzętu. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą działalnością - prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny. Więcej informacji znajduje się na witrynie www.
 • BAMOR zestawy kontenerowe Szczecin

  Firmy wg branży
  Zapraszamy do zapoznania się z propozycją zakładu Bamor z Reska! Jesteśmy firmą produkcyjną, trudniąca się wytwórstwem oraz remontem kontenerów. Przyjmujemy zamówienia na projekty standardowe i niestandardowe. Na rynku istniejemy od przeszło 50 lat, dzięki czemu zdobyliśmy wartościowe doświadczenie. Każde zlecenie jest dla nas tak samo istotne. Gwarantujemy, że wybierając naszą spółkę, zyskają Państwo trwały produkt. Nasi pracownicy zadbają o wysoką jakość usług. wykonywane przez nas kontenery mogą posłużyć jako punkt handlowy, mieszkaniowy, usługowy, sanitarny lub biurowy. Przykładowe realizacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.


:: KONTENER SERWIS kontenery socjalne szczecin ::

Nasza ocena:
Adres: http://kontener-serwis.pl/

Kategorie:

Opis:

Szczecińska firma Kontener Serwis specjalizuje się w wynajmie oraz sprzedaży najwyższej klasy kontenerów różnego rodzaju. Jako niezaprzeczalny lider na rynku oferuje najwyższej jakości usługi oraz produkty. W szerokim asortymencie produktów można znaleźć kontenery socjalne, biurowe, magazynowe, sanitarne, modułowe mające zastosowanie jako zaplecza budowy, hotele pracownicze, budynki biurowe i inne obiekty. Firma Kontener Serwis zapewnia również transport zakupionych kontenerów oraz rozładunek i montaż. Wszystkie produkty i usługi oferowane przez firmę odznaczają się wysoką jakością i najwyższym profesjonalizmem. Więcej informacji na stronie.