Podobne strony

 • Biuro Podróży i Turystyki Travels

  Biura podróży
  Biuro z Lublina oferuje wczasy w dalekich krajach, wycieczki szkolne, loty widokowe nad Lublinem oraz ofertę Sylwestrową.
 • Aeroklub Jeleniogórski

  Aerokluby
  Biuletyn informacyjny aeroklubu oraz cennik organizowanych lotów szybowcem i samolotem nad Jelenią Górą.
 • Chata w Jasenikach

  Domki i pokoje do wynajęcia
  Chata leży w osadzie rekreacyjnej Filipovice (690 m n.p.m.) w Czechach. Jest popularnym miejscem letniego i zimowego wypoczynku. Na stronie znajdują się informacje o warunkach pobytu, możliwościach turystyczno-rekreacyjnych w okolicy (m.in. wyciąg, basen, kort tenisowy, boisko), zdjęcia i opisy.
 • Jastrzębia Góra

  Jastrzębia Góra
  Jastrzębia Góra zaprasza na wypoczynek nad morzem. Baza noclegowa: hotele, pensjonaty, ośrodki wczasowe. Galeria zdjęć, atrakcje.
 • Lotnisko Grądy

  Nauka i technika
  Lotnisko Grądy - znajdziesz tutaj ofertę na loty widokowe dla osób prywatnych, ekscytujące skoki spadochronowe i wiele innych rozrywek. Przede wszystkim jednak zajmujemy się szkoleniem pilotów, oraz doszkalaniem już licencjonowanych pilotów oraz naprawą i hangarowaniem ich samolotów.


Tu jesteś » Strona główna » Hobby i pasje

:: Loty widokowe Gdańsk - FLYJET ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.loty-widokowe.info

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Firma FlyJet Charter Management to bardzo profesjonalne przedsiębiorstwo, które jest w stanie zaoferować Tobie loty widokowe nad Warszawą, Gdańskiem lub Półwyspem Helskim. Możesz liczyć na niezwykłe wrażenia z lotu. Firma ta oferuje bardzo atrakcyjne ceny, a w jej zakresie usług znajdziesz także loty reklamowe z wybranym banerem. Sprawdź koniecznie już teraz pełną ofertę na stronie internetowej tej firmy i wybierz coś dla siebie.